«با هم برای امنیت و سلامت»، شعار هفته ناجا

تهران - ایرنا - جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اعلام شعار «با هم برای امنیت و سلامت» برای هفته ناجا، برنامه‌های نیروی انتظامی را برای این هفته اعلام و بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اجرای آنها تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد شرفی روز یکشنبه با تشریح جزئیات برنامه های هفته ناجا سال ۹۹ اظهار داشت: گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهر ماه آغاز می شود این در حالی است که با عنایت به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین حسینی(ع) با ایام هفته ناجا و وضعیت حوزه سلامت کشور و شیوع ویروس کرونا، طی برگزاری جلسات و اخذ تدابیر، شروع هفته ناجا سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهر ماه تا دوم آبان مورد تایید قرار گرفته است.

وی افزود: نمایش اقتدار نیروی انتظامی، جلب اعتماد و مشارکت مردم در تامین نظم، امنیت و سلامت، تجلیل و تقدیر از کارکنان و خانواده  آنان از جمله اولویت ها در برنامه های هفته ناجاست.

شرفی با بیان اینکه با توجه به برگزاری هفته ناجا در هفته اول ربیع الاول امکان اجرای برنامه های متنوعی فراهم است، ادامه داد: بنابراین با توجه به اجرای پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا همه برنامه ها بر اساس ملاحظات بهداشتی لازم طراحی شده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: سیاست اصلی بهره مندی حداکثری از ظرفیت رسانه ها از جمله صدا وسیما و فضای مجازی در دستور کار قرار گرفته و برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم در راستای تولیدات هنری، تله فیلم ها و پخش رسانه ای در کلیه حوزه ها به نحو مطلوبی صورت پذیرفته است.

سردار شرفی با بیان اینکه شعار هفته ناجا سال ۱۳۹۹ با عنوان «با هم برای امنیت و سلامت» انتخاب شده است، گفت: لازم است در اجرای برنامه ها مضمون و اهداف شعار تعیین شده مورد توجه همگان قرار گیرد.

وی ادامه داد: در گرامیداشت هفته ناجا سال ۱۳۹۹ بر اجرای برنامه های مطلوب و کیفی، نمایش اقتدار نیروی انتظامی، جلب اعتماد و مشارکت مردم در تامین نظم، امنیت و سلامت، تجلیل و تقدیر از تلاش های کارکنان و خانواده محترم آنان، استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ملی و ... تاکید شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =