چمن مصنوعی ورزشگاه روستای "دریاس" مهاباد نصب شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: چمن مصنوعی ورزشگاه روستای "دریاس" این شهرستان با سه میلیارد ریال هزینه خریداری و نصب شد.

قرنی مصطفی‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا چمن مصنوعی خریداری شده ساخت داخل کشور و مورد تایید فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) است، اظهار داشت: مشکلات موجود در نگهداری چمن طبیعی به ویژه مشکل کمبود آب برای آبیاری آن موجب شد تا با نظر کارشناسان از چمن مصنوعی در استادیوم ها منطقه استفاده شود.

وی افزود: تاکنون برای احداث ورزشگاه فوتبال روستای دریاس مهاباد بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است که سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از طرف دهیاری و مابقی از طرف اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی تامین شده است.

وی بیان کرد: علاوه بر این، چمن مصنوعی ورزشگاه روستای "حاجی‌خوش" مهاباد نیز با سه میلیارد ریال هزینه خریداری شده که مراحل نصب آن به‌زودی آغاز خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد اظهار داشت: ورزشگاه شهر خلیفان هم در حال تکمیل زیرساخت، فنس‌کشی و آماده‌سازی برای نصب چمن مصنوعی است که در صورت تکمیل فرآیند ساخت، اداره کل ورزش و جوانان در راستای خرید و نصب چمن مصنوعی آن اقدام خواهد کرد.

مهاباد با ۲۴۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است و ۱۰ هزار و ۵۰۰ بیمه شده ورزشی دارد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =