استفاده از ظرفیت فضای مجازی در بزرگداشت روز تهران عملی می‌شود

تهران- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در سخنانی در صحن شورای شهر بر ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی در بزرگداشت روز تهران تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، «سید ابراهیم امینی» که در غیاب محسن هاشمی (رئیس شورای اسلامی شهر تهران) روز یکشنبه ریاست دویست و سی و ششمین جلسه این شورا را بر عهده داشت،  گفت: با نزدیک شدن به پایان شهریورماه، کمتر از یک ماه تا هفته تهران در اواسط مهرماه فاصله داریم و لازم است مجموعه مدیریت شهری تهران متناسب با شرایط جاری اقتصادی و بهداشتی کشور برنامه‌ریزی مناسبی برای برپایی باشکوه این هفته انجام دهد و ضمن شناساندن تهران و جاذبه‌های فراوان آن به شهروندان تهرانی و سایر هموطنان، برنامه‌ریزی منسجمی برای آشنا ساختن شهروندان دیگر کشورها با پایتخت کشور انجام دهد.

وی تاکید کرد: در این باره لازم است ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از انجام برنامه‌هایی که خطر اشاعه ویروس کرونا در سطح جامعه را در پی دارند، از فضای مجازی به‌عنوان ابزاری در دسترس و قابل استفاده برای میلیون‌ها شهروند و بدون مخاطرات بهداشتی به‌نحو هرچه شایسته‌تر در شناساندن پایتخت و هفته تهران استفاده شود.

وی در بخشی دیگر از سخنانش گفت: از هفته گذشته شاهد بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید بودیم. اظهارنظرهای اولیه در خصوص الزامی بودن حضور دانش آموزان در کلاس‌های درس تا چند روز منجر به نگرانی شهروندان از جمله اولیای کودکان دبستانی و همچنین کادر درمان شد.عضو شورای شهر تهران ادامه داد: اگرچه دیرهنگام ولی خوشبختانه دولت از تصمیم خود عدول کرد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به درگذشت آیت‌الله صانعی گفت: رحلت حضرت آیت الله العظمی صانعی، از مراجع نواندیش، مبارز و مستقل شیعیان را به خانواده و دوستداران ایشان تسلیت می‌گوییم.  
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =