استاندار: آثار باقیمانده از سیل لرستان بهسازی می‌شوند

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: آثار باقیمانده از سیل ۹۸ در این استان بهسازی می‌شود و بهتر از قبل در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

به گزارش ایرنا ، سید موسی خادمی روز شنبه در آیین افتتاح طرح های راهداری و مرمت پل‌های محور خرم‌آباد - بروجرد  اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی اقدامات موثری در زمینه ساخت جاده و پل های استان به خصوص پس از سیل اخیر داشته است.

وی گفت: این جاده بر اثر سیل ۹۸ دچار آسیب جدی شده بود و به دلیل مشکلاتی که در خاک مسیر وجود داشت، موجب شد تا کار ساخت آن طبق برنامه انجام نشود.

وی افزود: با تلاش مسئولین و مدیران حوزه راه و شهرسازی در استان امروز شاهد افتتاح این پروژه در مسیر پرتردد خرم‌آباد به بروجرد و استفاده مردم از آن هستیم .

استاندار لرستان بیان کرد: بهسازی و روکش آسفالت محور های اصلی و شریانی به طول ۶۵۰ کیلومتر از اقدامات مهمی بود که در ورودی و خروجی جاده های استان به انجام رسیده است.

خادمی ادامه داد: ایمن سازی محورهای مواصلاتی و بهسازی و مرمت تعداد ۹۲ پل نیز از جمله طرح‌هایی است که تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم سایر آثار باقیمانده از سیل اخیر در استان را بهتر از قبل به سرانجام رسانده و تحویل مردم دهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha