فرماندار آستارا: تکمیل زیرساخت‌های ورزشی در اولویت برنامه‌هاست

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: تکمیل و توسعه زیرساخت‌ها و ساخت زمین‌های ورزشی روستایی جزو برنامه‌های دولت در این شهرستان است و مسئولان هیات‌های ورزشی برای دستیابی به هدف‌های متعالی، برنامه‌محور باشند.

عباس صابر عصر شنبه در دیدار با اعضای هیات های ورزشی در فرمانداری آستارا گفت: باید هیات های ورزشی در پیشبرد مسابقات و برنامه های ورزشی استانی و ملی بدرخشند و به ورزش های ساحلی این شهرستان بیشتر توجه شود.

وی ادامه داد: تکمیل استخر شنا و ورزشگاه وحدت جزو برنامه های اصلی امسال در حوزه ورزش آستاراست و با توجه به غفلت از ظرفیت های ورزشی این شهرستان در سال های قبل، برای احیا و معرفی آنها باید برنامه ریزی و تلاش شود.

فرماندار آستارا گفت: هر کدام از ۳۵ هیات ورزشی آستارا باید با تدوین تقویم ورزشی، برنامه های خوب و منسجمی اجرا کنند تا درآمد آنها تامین شود و برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت دستگاه های دولتی در برنامه های ورزشی ضروری است.

 صابر، پیوند ورزش و گردشگری را در آستارا ضروری خواند و اظهار کرد: با فراهم شدن بستر گردشگری ورزشی، سرمایه گذاری در این حوزه و تقویت بخش اقتصاد را شاهد خواهیم بود.

 بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع و ۳۵ هیات ورزشی با سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در آن ساماندهی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =