پویش نذر ورزشی در جهرم کلید خورد

شیراز-ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم گفت: پویش «نذر ورزشی» به منظور پاک‌سازی محیط زیست طراحی شده و فعالیت خود را در شهرستان جهرم آغاز کرده است.

عبدالرحیم خداجو  روز شنبه در حاشیه این پویش افزود:  این پویش به همت کمیته های هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان جهرم به منظور پاک‌سازی طبیعت شهرستان جهرم از ماسک و دستکش‌های رها شده در محیط زیست اجرا شد. 

 وی با اشاره به اینکه در اجرای این پویش زباله‌های رها شده در طبیعت جمع آوری شد، بیان کرد: این برنامه از پارک لاله واقع در شهرک انقلاب جهرم آغاز و تا تپه شهدای گمنام این شهرستان ادامه داشت.

 خداجو با اشاره به رهاسازی بسیاری از ملزومات پیشگیری از بیماری کرونا همچون ماسک و... در بافت طبیعی شهرها، تاکید کرد: از جمله اهداف پویش «نذر ورزشی» پاکسازی طبیعت از زباله‌های به جا مانده از  ملزومات مقابله با بیماری کرونا است.

 وی با قدردانی از شرکت کنندگان در پویش «نذر ورزش» گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله داشتن ماسک و دستکش از الزامات شرکت در این برنامه بود که توسط شرکت کنندگان به خوبی اجرا شد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم با تاکید بر رعایت بهداشت از سوی مردم به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا تصریح کرد: مردم باید توجه جدی به این موضوع داشته باشند.

 وی با تاکید بر اینکه مشارکت مردم در رعایت بهداشت و عدم رهاسازی زباله اقدامی موثر در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می‌آید، عنوان کرد: این پویش از ۱۱ شهریور ماه تا ۱۷ مهر ماه مصادف با اربعین حسین ادامه دارد.

 خداجو همچنین در پایان از عموم شهروندان جهرمی و علاقمندان به طبیعت برای شرکت در برنامه‌های پویش نذر ورزشی که به منظور پاکسازی محیط زیست شهرستان از زباله به اجرا در می‌آید، دعوت کرد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط