۲۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۶
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 84036444
۰ نفر

برچسب‌ها

سردخانه غیرمجاز در شهریار پلمب شد

تهران- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار اعلام کرد: یک سردخانه غیرمجاز محل نگهداری فرآورده‌های خام دامی در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.

محمد وحید تاویلی عصر شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: داخل یک گاراژ در صباشهر یک باب سردخانه غیرمجاز احداث شده بود که بر اساس گزارشات مردمی این واحد غیرمجاز شناسایی شد.

وی افزود: عده ای سود جو نسبت به احداث این واحد غیرمجاز اقدام کرده بودند که با حضور کارشناس دامپزشکی و نیروی انتظامی از این واحد یک هزار و ۵۶۰ کیلوگرم انواع فرآورده های دامی همچون جگر، کله پاچه و ... کشف شد.

رییس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار ادامه داد: این اقلام در شرایط کاملا نامساعد و غیر بهداشتی نگهداری می شد که همه این اقلام مصرفی به واحد تبدیل ضایعات مجاز برای معدوم سازی منتقل شد.

به گفته وی، ورود این فرآورده های آلوده معدوم شده به چرخه مصرف، موجب بیماری بسیاری از هموطنان می شد که با این اقدام هوشیارانه دامپزشکی و حذف فرآورده های فاقد شرایط بهداشتی از سفره هموطنان، بهداشت عمومی شهرستان ارتقا یافته و امنیت غذایی نیز تضمین شد.

تاویلی به افراد سودجو هشدار داد که بصورت شبانه روزی برای تامین امنیت غذایی مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و کارشناسان دامپزشکی بصورت محسوس و نامحسوس نسبت به بازرسی از واحدهای عرضه محصولات غذایی اقدام خواهند کرد.

صباشهر از توابع شهرستان شهریار در جنوب غربی پایتخت واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =