قالیباف درگذشت دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت استاد فلسفه و کلام دانشگاه تهران و دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان را تسلیت گفت.

به گزارش روز شنبه ایرنا، محمد باقر قالیباف با تسلیت درگذشت طوبی کرمانی در پیامی نوشت: ایشان از چهره‌های ماندگار و بانوان فعال در عرصه‌های علمی و فرهنگی کشور بودند که در سال‌های متمادی علاوه بر مسئولیت‌های متعدد در حوزه‌های علمی و اندیشه ورزی از جمله عضویت‌در شورای فرهنگی اجتماعی زنان، شورای سیاستگذاری زنان اهل بیت‌(ع) و اولین بانوی رایزن علمی و فرهنگی در محافل بین‌المللی علمی‌ نیز فعالیت چشمگیری داشته و تالیفات ایشان همواره مورد توجه و عنایت صاحب‌نظران و علاقه‌مندان بوده است.

رییس مجلس در این پیام اظهار داشت: اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان این بانوی اندیشمند به جامعه علمی و فرهنگی، بانوان گرانقدر، شاگردان، همکاران و خانواده گرامی، برای آن فقیده سعیده رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنم.

طوبی کرمانی دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان و مشاور دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در امور بانوان پس از طی دوره بیماری نارسایی کبد، سحرگاه  شنبه در ۷۳ سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =