محکومیت اهانت نشریه فرانسوی

کیش- ایرنا- خانه مطبوعات و کانون بسیج رسانه کیش در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی بیانیه‌ای منتشر کردند.

به گزارش ایرنا در این بیانیه بر تقویت اتحاد مسلمانان در مقابل توطئه‌های دشمنان تاکید شده است. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون"

میخواهند نور خدا را با دهانهای خویش خاموش کنند و خدا کامل کننده نور خویش است اگرچه کافران را ناخوش آید.

« سوره مبارکه صف »

بیش از چهل سال است که حربه های دشمنان برای شکست جمهوری اسلامی ایران ناکام مانده است و صهیونیست و استکبار جهانی برای دست یابی به نیات شوم خود این بار برای چندمین مرتبه دست به عملی مشمئز کننده و ننگین زده و با توهین به مقدسات اسلامی و رسول گرامی اسلام(ص) قلب و احساسات مسلمانان جهان را جریحه دار کرده است.

توهین و پرده دری نشریه منحوس و سخیف شارلی ابدو به پیامبر عظیم الشان اسلام نشان از حقارت و حماقت دشمنان اسلام دارد که پس از ناکامی در رویایی با نیروهای توانمند رزمنده و ملت بزرگ ایران در صحنه های رزم در میدان های مبارزه و شکست در تلاش های مذبوحانه و جنگ نرم برای ورود به کانون خانواده های ایرانی و نابودی اصالت ایرانی و اسلامی، به چنین حرکت ناشایست و رذیلانه ای روی آورده است.

بی تردید ترس آنان از اتحاد مسلمانان و تحکیم اعتقادات آنان با چنگ زدن به قرآن و اهل بیت که کشتی نجات مسلمانان هستند موجب شده تا به هر طناب پوسیده ای برای نجات خود دست دراز کنند و اما وعده خداوند این است که مسلمانان پیروز میدان خواهند بود و مکر آنان به خودشان بازخواهد گشت.

سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ﴿۵۴﴾

و (دشمنان، برای نابودی او و آیینش) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) چاره‌جویی کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‌جویان است.

بی شک اهانت دشمنان اسلام با توسل به نشریات سخیف و بی ارزشی چون شارلی ابدو که سابقه ای ننگین در اهانت به مقدسات اسلامی دارد نمی تواند اتحاد و انسجام مسلمانان را از بین برده و راهی برای رسیدن آنان به مطامع شوم و تصورات واهی که در سر می پرورانند باشد.

امروز تمامی ملت های مسلمانان جهان با محکوم کردن این توطئه شوم آمریکایی و صهیونیستی موجب شدند تا باردیگر صدای خروشان بیداری اسلامی در جهان اوج بگیرد که سرآغازی خواهد بود بر پیچیده شدن طومار استعمار و استکبار جهانی و نجات بشریت از سلطه مستکبران جهان.

ما فعالان عرصه رسانه در جزیره کیش ضمن محکومیت انتشار کاریکاتور موهن توهین به مقدسات اسلامی در نشریه سخیف و بی ارزش شارلی ابدو انزجار خود را نسبت به این اقدام شنیع اعلام می کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =