یک واحد پذیرایی در شهر قدس پلمب شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان قدس اعلام کرد که واحد پذیرایی به علت تخلفات و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب شد.

به گزارش روز شنبه میراث تهران، صیاد جعفری فرد اظهار کرد که این واحد پذیرایی گردشگری پس از دریافت یک نوبت اخطار برای رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مقابله با همکاری دادستان و رئیس پلیس اماکن شهرستان پلمب شد.

وی افزود: شهرستان قدس در محور مواصلاتی شهر تهران به استان های غربی کشور قرار دارد به همین منظور نظارت بر تاسیسات پذیرایی در شهرستان قدس از زمان شیوع ویروس کرونا با دقت و حساسیت بیشتری انجام می شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان قدس عنوان کرد: تمام تلاش ما در حمایت از فعالیت تاسیسات گردشگری است و در مراحل اول سعی می کنیم با ارسال اخطار واحد پذیرایی را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی کنیم اما در نهایت خط قرمز ما سلامت مردم و گردشگران است و در صورت عدم رعایت موارد خواسته شده اقدام به تعطیلی واحد پذیرایی می کنیم.

با شیوع کرونا رعایت مسائل بهداشتی مورد تاکید معاونت گردشگری تهران قرار دارد که پس از تذکر کتبی به واحدها از طریق پلیس اماکن پلمب می‌شوند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =