۲۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۷
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84036322
۰ نفر

برچسب‌ها

تفاهم نامه ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی فرهنگیان البرز منعقد شد

کرج-ایرنا- تفاهم نامه ساخت یک هزار واحد مسکونی فرهنگیان روز شنبه بین آموزش و پرورش استان البرز و شرکت عمران شهرجدید هشتگرد منعقد شد.

درقالب این تفاهم نامه عملیات ساخت یک هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان فاقد مسکن استان البرز در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساخته می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز درآیین انعقاد این تفاهم نامه گفت: پیرو اجرایی کردن مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت آموزش و پرورش با وزارت راه و شهرسازی برای تامین مسکن مورد نیاز فرهنگیان کشور، طی ماه گذشته دیداری با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور انجام شد.

سالار قاسمی خاطرنشان کرد: دراین دیدار درزمینه تسهیل و تسریع دراجرایی شدن این تفامه نامه بحث و تبادل نظرشد.

وی بیان داشت: امروز نیز تفاهم نامه آماده سازی و ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای فرهنگیان فاقد مسکن استان به امضا رسید.

وی تصریح کرد: درقالب این تفامه نامه شرکت عمران شهرجدید هشتگرد درخصوص تامین و واگذاری زمین مورد نیاز به اداره کل آموزش و پرورش استان، تامین تسهیلات مورد نیاز بانکی، احداث  واحدها و تحویل کلید به متقاضیان احراز شرایط شده در سامانه طرح اقدام ملی مسکن اقدامات لازم را انجام می دهد.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد هم گفت: دولت تدبیر و امید "طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن" را زمستان سال گذشته رونمایی کرد و پیرو آن وزارت راه و شهرسازی ثبت‌نام از متقاضیان را آغاز کرد.

مسعود حق لطفی اظهارداشت: دولت یکی از شروط واگذاری طرح اقدام ملی مسکن را عدم دریافت تسهیلات دولتی و زمین و پر نشدن بند ج اعلام کرده است.

وی یادآورشد: تلاش می شود واحدهای مسکونی درقالب طرح اقدام ملی تا پایان دولت تدبیر و امید تکمیل و به متقاضیان واگذار شود.

استان البرز۲۴ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =