۲۵ هزارو ۴۴ رای در دور دوم انتخابات مجلس زنجان و طارم به صندوقها ریخته شد

زنجان - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: از مجموع ۲۵ هزارو ۴۴ رای ماخوذه در دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های زنجان و طارم، مهدی باقری با ۱۴ هزار و ۹۶۴ رای به عنوان دومین نماینده این حوزه انتخابیه به بهارستان راه یافت.

خدابخش مرادی  نافچی روز شنبه  در نشست خبری با خبرنگاران استان در ارتباط با  برگزاری دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های زنجان و طارم افزود: مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های زنجان و طارم روز گذشته  در ۳۱۹ شعبه شهری، روستایی و سیار برگزار شد.

وی اضافه کرد:  پس از پایان مهلت رای گیری و شمارش آرا، مجموع آرای ماخوذه ۲۵ هزار و ۴۴ رای،  مهدی باقری ۱۴ هزار و ۹۶۴ رای و نبی‌الله محمدی هشت هزار و ۱۵۸  رای از آرای مردم را به خود اختصاص دادند.

این مسؤول ادامه داد:بر اساس نتیجه شمارش آرا، مهدی باقری به‌عنوان منتخب مردم شهرستانهای زنجان و طارم به مجلس شورای اسلامی راه یافت که در این میان از داوطلبان، مردم این حوزه انتخابیه و دست‌اندرکاران انتخابات و اصحاب رسانه، قدردانی می‌کنیم.

وی اظهار داشت:پس از تایید دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های زنجان و طارم توسط شورای نگهبان، اعتبارنامه نماینده منتخب صادر خواهد شد و داوطلب این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی حضور خواهد داشت.

 مرادی افزود: صدا و سیمای مرکز زنجان نیز  برای اولین‌بار بر اساس موافقت ستاد انتخابات و شورای نگهبان، فرصتی را برای ارائه طرح‌ها، برنامه‌ها و ایده‌های داوطلبان دور دوم  به مردم در شرایط شیوع کرونایی فراهم کرد.

وی  خاطر نشان کرد: از تمامی عوامل اجرایی با ظرفیت کامل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استفاده شد.

این مسؤول در پایان از داوطلبانی که در این مرحله با تبلیغات و ارائه برنامه‌های خود زمینه حضور مردم را فراهم کردند، قدردانی  کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =