رییس هیات فوتبال همدان: منتظر واگذاری ورزشگاه‌ برای شروع فعالیت هستیم

همدان- ایرنا- رییس هیات فوتبال همدان گفت: طبق ضوابط اجرایی، دستگاه ورزش باید نسبت به واگذاری ورزشگاه‌ها به هیات فوتبال اقدام کند تا بتوانیم امکان تمرین و مسابقات تیم‌های باشگاهی را فراهم کنیم.

 عباس صوفی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مشکلی بابت فعالیت تیم‌ها و نیز برگزاری مسابقات رده‌ها وجود ندارد، اظهار داشت: مجوزهای لازم از ستاد مقابله با کرونا را دریافت کرده‌ایم و فقط منتظر در اختیار قرار گرفتن ورزشگاه‌ها هستیم.

وی اضافه کرد: دستگاه ورزش باید نسبت به واگذاری ورزشگاه‌های همدان به هیات فوتبال اقدام کند تا بتوانیم طبق ضوابط تمرین و مسابقات را شروع کنیم.

صوفی خاطرنشان کرد: نمی‌توانیم بدون در اختیار قرار گرفتن ورزشگاه‌ها و مسایل مسوولیت بیمه‌ای، به تیم‌ها اجازه تمرین و شروع فعالیت را در این مکان‌ها بدهیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اخذ مجوز برای فعالیت تیم‌های فوتسال نیز گفت: فوتسال متقاضیان پرشماری دارد و امیدوارم بتوانیم نسبت به دریافت مجوز از ستاد مقابله با کرونا اقدام کنیم.

رییس هیات فوتبال همدان با بیان اینکه باشگاه‌ها از زمین‌های ایجاد شده در نقاط مختلف شهر توسط مدیریت شهری می‌توانند بهره مند شوند، گفت: این زمین‌های چمن مصنوعی در تمامی اقصی نقاط شهر ایجاد شده است و امکان برگزاری مدارس فوتبال و تمرین رده‌های پایه دارد.

صوفی بیان کرد: ۲۰ زمین چمن مصنوعی ایجاد و در حال تجهیز و تکمیل است و زیرساخت بسیار خوبی در نقاط مختلف شهر مهیا شده است.

وی گفت: هدف ما اجرای تمامی برنامه‌های هیات فوتبال براساس تقویم فدراسیون است تا بتوانیم همسو با فدراسیون در برگزاری برنامه‌ها به ویژه مسابقات رده‌های امید و جوان اقدام لازم را داشته باشیم.

یکصد تیم فوتبال در قالب رده‌های سنی مختلف در سطح استان همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =