عرضه ۴٣ محصول دانش بنیان در فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: ۴٣ محصول در بخش‌های مختلف نرم‌افزاری، زیست محیطی و انواع حسگرهای هوشمند توسط این شرکت‌ها در این سایت به ثبت رسیده است.

آرش انصاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  تاکنون ٣۶ شرکت فناور و دانش‌بنیان در سایت فن‌بازار منطقه‌ای این استان ثبت‌نام کرده‌ و محصولات خود را عرضه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همچنین ٣۶٣ کاربر در سایت فن‌بازار منطقه‌ای استان به آدرس http://urmia.techmart.ir ثبت‌نام کرده‌اند، بیان کرد: شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان می‌توانند برای توسعه فروش و صادرات محصولات خود در این سامانه ثبت‌نام کنند زیرا هر محصولی که در این سامانه ثبت شود، در همه کشور قابل مشاهده است.

کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی اظهار داشت: سرعت‌بخشی در فرآیند مبادله فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری از اهداف راه‌اندازی فن‌بازار مجازی است.

انصاری اظهار داشت: سامانه فن‌بازار فرصتی را برای صاحبان فناوری محصولات فراهم می‌کند تا محصول خود را معرفی کنند.

وی بیان کرد: آشنایی متقاضیان فناوری با محصولات عرضه شده و بیان نیازهای فناورانه به تولیدکننده محصولات فناور از دیگر ویژگی‌های این سایت مجازی است و در حقیقت پیدا کردن، شناختن نواقص و نیازمندی‌های چرخه تولید، سرمایه و فروش عمده‌ترین کاری است که برعهده کارگزار فن‌بازار قرار دارد.

وی ادامه داد: سایت جدیدی نیز با لینک http://www.tavaniran.ir و با هدف اعلام مشخصات فنی و نیازمندی‌های واحدهای تولیدی راه‌اندازی شده است و شرکت‌ها می‌توانند در این سایت ثبت‌ نام کرده و مشخصات فنی و توان تولیدی خود را بارگذاری کنند.

سایت «فن بازار» به عنوان زیرساخت اطلاعاتی فن‌بازار استانی با حمایت پارک علم و فناوری استان راه‌اندازی شد و به عنوان حلقه واسط شرکت‌های دانش‌بنیان با سرمایه‌گذاران مطرح است.

فن‌بازار یک سیستم جامع انتقال فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری است که به صورت نظام‌مند فرآیند انتقال فناوری را تسهیل می‌کند.

فن‌بازار در ۲ بخش بازار فیزیکی و بازار مجازی فعالیت می‌کند و پارک علم و فناوری این استان در نخستین قدم بخش مجازی را راه‌اندازی کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =