شمس: لیگ برتر فوتسال جذابی پیش‌رو داریم

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتسال گفت: با توجه به حضور تیم‌های پرقدرت در لیگ برتر امسال، رقابت‌های جذابی پیش‌رو خواهیم داشت.

«حسین شمس» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص لیگ برتر فوتسال و اضافه شدن تیم‌های قدرتمند در این فصل، اظهار داشت: به نظر من لیگ بسیار خوبی در این فصل خواهیم دشت. باید از مسوولان تیم کراپ الوند تشکر کرد که با هزینه کردن در این رشته به فوتسال کشور کمک می‌کنند. اگر بودجه فوتسال بیشتر باشد به طور قطع لیگ پویاتری‌ خواهیم داشت.

وی ادامه داد: تیم‌های دیگر هم مانند فرش‌آرا، سن‌ایچ ساوه و حفاری خوزستان که امسال بهتر از سال‌های گذشته تیم خود را بستند و قصد دارند پرقدرت‌تر در لیگ حاضر شوند.

شمس افزود: در این فصل به دلیل اینکه مربیان جوان هدایت تیم ها را بدست گرفتند، انتظار می‌رود لیگ جذاب‌تری داشته باشیم. «علی افضل» و «وحید شمسایی» که هم‌دوره بودند و جوان‌تر از آن‌ها «محمد کشاورز» و «جواد اصغری‌مقدم» که حالا هر دو سرمربی هستند و این موضوع می‌تواند هیجان لیگ را بالا ببرد.  

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال تصریح کرد: خوشحال هستم شاگردانم که در گذشته بازیکنان باکیفتی بودند حالا مربی شدند.  به نظر من آن‌ها می‌توانند فوتسال ناب ایرانی را با هدایت تیم‌های خود به نمایش بگذارند. مربیان جوان ریسک‌پذیرتر هستند و این موضوع می‌تواند جذابیت لیگ را دوچندان کند.  

وی در مورد نحوه برگزاری لیگ برتر فوتسال، گفت: در شرایط خاصی هستیم و من فکر می‌کنم که مسوولان فوتسال برای این تصمیم بسیار وقت گذاشته و به صورت کارشناسی نحوه برگزاری لیگ را مشخص کردند. این نحوه برگزاری به ناچار یک تجربه جدیدی است و به نظر من کیفیت لیگ به این صورت جالب خواهد شد.

 پیشکسوت فوتسال در خصوص برگزار نشدن دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی، بیان داشت: در هیچ جای دنیا دیدار تدارکاتی برای تیم‌های ملی فوتسال برگزار نمی‌شود و همه تیم‌ها بدون انجام بازی‌های دوستانه روانه مسابقات می‌شوند. اگر شرایط درست شود تیم ما هم با تیم‌های مختلف دیدار تدارکاتی برگزار می‌کند اما اگر این اتفاق رخ ندهد،  هم مجبور هستیم با اتکا به لیگ قوی که داریم به جام ملت‌های آسیا برویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار ورزش