سرمربی بوکس جوانان: روزهای خوب با اتحاد ساخته می‌شوند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بوکس جوانان ایران با بیان اینکه روزهای خوب با کار تیمی و اتحاد ساخته می‌شوند، گفت: بوکس ایران مسیر پیشرفت را با سرعت خوبی طی می کند.

«رضا مهدی‌پور» در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص آغاز تمرینات تیم جوانان ایران، اظهار داشت: بوکسورهای واجد شرایط که شناخت قبلی از آنها داشتیم به اردو دعوت کردیم. شرایط نفرات را در رده‌های سنی پایه در این مدت از طریق فضای مجازی پیگیری می‌کردیم.

وی با بیان اینکه درهای تیم بوکس جوانان روی مدعیان باز است، ادامه داد: برای جبران عدم برگزاری دیدارهای تدارکاتی و اردوهای مشترک برنامه‌هایی داریم. مسابقات انتخابی و برگزاری رقابت تدارکاتی با استان‌ها از این برنامه‌هاست.

مهدی‌پور بیان کرد: همیشه به کار تیمی اعتقاد داشتم و منافع ملی را منافع شخصی ترجیح دادم. مربیان بزرگی در بوکس ایران داریم و همه باید تلاش کنیم تا بوکس ایران مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری طی کند.

وی با اشاره به اینکه مربیان سازنده در استانهای مختلف نقش بسزایی در موفقیت‌های بوکس دارند، تصریح کرد: علی استکی مربی بسیار بزرگ و کاربلدی است و با کسب دو سهمیه المپیک ثابت کرد توانایی فنی بالایی دارد. در تیم‌های پایه نیز مربیان خوبی حضور دارند و برای موفقیت تلاش می‌کنند.

سرمربی تیم جوانان ادامه داد: مربیگری شغل پراسترس و سختی است. وقتی برنده شوید کمترین سهم به شما می‌رسد اما در صورت شکست، مقصر می‌شوید.

وی گفت: در تلاش هستیم اردوهای تیم جوانان را در مهرماه شروع کنیم و اولین اردو هم به احتمال فراوان در کردستان برگزار می‌شود. قطار بوکس ایران از زمان ریاست حسین ثوری روی ریل موفقیت افتاده و با حضور حمیدرضا قبایی‌زاده در سمت دبیری فدراسیون، سرعت حرکت این قطار بیشتر شده است.

وی گفت: روزهای خوب با یک کار تیمی و متحد ساخته خواهد شد. بوکس قابل پیش‌بینی نیست اما اگر حق بوکسورهای ما ضایع نشود در رقابت های بین المللی پیش‌رو توان کسب مدال خوشرنگ داریم. متاسفانه داوری در آسیا همواره مشکل‌ساز بوده و این مساله به وضوح قابل لمس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =