رفع مشکل خروج ورزشکاران مشمول تیم‌های باشگاهی برای شرکت در مسابقات آسیایی

تهران - ایرنا - رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از رفع مشکل خروج از کشور ورزشکاران مشمول تیم‌های باشگاهی برای شرکت در مسابقات آسیایی خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "تقی مهری" پیرامون مطالب مطرح شده در خصوص صدور مجوز خروج از کشور برخی از بازیکنان تیم های اعزامی مسابقات آسیایی، اظهارکرد: با درخواست وزارت ورزش و جوانان در خصوص مجوز خروج موقت بازیکنان مشمول تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودروی مشهد برای شرکت در مسابقات گروهی جام باشگاه های آسیا در کشور قطر؛ این سازمان با بررسی دقیق وضعیت خدمتی آنان برابر مقررات قانون خدمت وظیفه عمومی، مجوز خروج از کشور این دسته از بازیکنان را در تاریخ ۲۰ شهریور سال جاری صادر کرده است.

وی گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا در راستای تدابیر و به منظور حضور قدرتمندانه تیم های باشگاهی کشور در مسابقات آسیایی حداکثر همکاری را با باشگاه‌های مزبور دارد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا به کلیه باشگاه‌هایی که دارای بازیکن مشمول هستند، توصیه کرد: در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان وظیفه عمومی اقدام کنند که در ادامه روند فعایت ورزشی به ویژه در بازی های بین‌المللی با مشکلات خروج از کشور مواجه نشوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =