سیدعباسی: شرایط همکاری با شهرخودرو و رحمتی را نداشتم

تهران- ایرنا- مربی سابق تیم شهرخودرو مشهد با بیان اینکه به خاطر برخی مسائل در این تیم نمانده‌ام، گفت: شرایط همکاری با این تیم و سیدمهدی رحمتی را نداشتم.

سید داوود سید عباسی در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد اینکه چرا همکاری اش را با باشگاه شهرخودرو ادامه نداد؟ اظهار داشت: از حمیداوی تشکر می کنم که به من لطف داشت و از من خواست که بمانم اما شرایط ادامه همکاری را نداشتم.

 وی ادامه داد: حضور در شهر خودرو تجربه خوبی بود که نصیب من شد، البته کار کردن با حمیداوی که از دوستان قدیمی من است خیلی خوب بود اما واقعا دیگر نمی توانستم بمانم. از همین جا هم برای شهر خودرو آرزوی موفقیت می کنم.

مربی سابق تیم فوتبال شهر خودرو گفت: فعلا با تیم مرکز کانون وکلای مازندران مشغول کار هستم و چند پیشنهاد مختلف هم دارم. یکی، دو تیم لیگ یکی برای سرمربیگری و یکی، دو تیم لیگ برتری برای دستیاری اما فعلا همه اینها در حد صحبت است.

سید عباسی افزود: واقعا با هیچ کدام از این پیشنهادها فعلا به نتیجه نرسیدم. واقعیت این است که چند کار عقب افتاده مهم در زندگی داشتم که فعلا مشغول آنها هستم و نمی‌دانم که اصلا وضعیتم برای مربیگری در فصل بعد چیست.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است در لیگ برتر دوباره دستیاری کند؟ گفت: اگر قرار باشد کنار یک مربی خوب و بزرگ باشد چرا که نه اما فعلا برای موضوع عجله ندارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =