شور عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در کردستان آغاز شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان از آغاز جشن عاطفه‌ها با شعار «شور عاطفه‌ها» با پویش ایران همدل ۲، از شنبه همزمان با سراسر کشور در جای جای این استان نیز آغاز شد.

محمدرسول شیخی‌زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در سطح استان کاهش یافت و در هر شهرستان تنها یک پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌ها دایر می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه آموزش‌های دانش‌آموزان بیشتر بصورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی انجام می‌شود علاوه بر لوازم‌التحریر، کیف و کفش، تامین ملزوماتی همانند گوشی هوشمند و تبلت برای دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند در اولویت است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان با اشاره به تعهد ۲۵ میلیارد ریالی استان برای جمع آوری کمک‌های جشن عاطفه‌ها در سال جاری اضافه کرد: خیرین می توانند کمک‌های نقدی خود را به صورت غیرحضوری از سامانه پرداخت الکترونیکی از طریق کد #۰۸۷*۸۸۷۷* یا به شماره کارت ۰۴۷۳، ۰۰۰۰، ۹۹۷۹، ۶۰۳۷ پرداخت کنند.

وی یادآور شد: پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی نیز روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه جاری در میادین اصلی تمام شهرستان‌های استان برپا و تا ۲۸ شهریور دایر بوده و آماده جمع‌آوری کمک‌های خیران و مردم نوعدوست است.

جشن عاطفه‌ها با شعار شور عاطفه‌ها با پویش ایران همدل ۲، از روز شنبه ۲۲ شهریور همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا ۱۱ مهر ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =