نمایشگاه ملی تصویرگری محیط زیست دراهواز بدون بازدیدکننده پایان یافت
صاحب‌اثر:فاطمه زمانه‌رو

اهواز - ایرنا- دبیر نمایشگاه ملی تصویرگری محیط زیست گفت : این نمایشگاه با موضوع محیط زیست خوزستان در نگارخانه مهر دانشگاه چمران اهواز اسفند سال گذشته برپا شد که به دلیل شیوع ویروس کرونا پس از هفت ماه بدون بازدیدکننده پایان یافت .

فرزاد تامرادی یک‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت :نمایشگاه ملی تصویرگری محیط زیست خوزستان از  ۱۵۷ اثر برگزیده مسابقه ملی تصویرگری با موضوع محیط زیست به کوشش انجمن مستقل طراحان گرافیک خوزستان و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز ، برای اولین بار در ایران در نگارخانه مهر این دانشگاه برپا شد.

وی ادامه داد : فراخوان این مسابقه مهرماه سال گذشته در ۲ بخش آزاد و محیط زیست استان خوزستان اطلاع رسانی شد که ۷۰۰ هنرمند کشور با ارائه یک هزارو ۶۰۰ اثر در این مسابقه شرکت کردند و پس از داوری آثار ۱۵۷ اثر متعلق به ۱۲۱ هنرمند به عنوان برگزیده برای نمایش راه پیدا کردند.

تامرادی با اشاره به بسته بودن درب نمایشگاه برای بازدید تصریح کرد : نمایشگاه قرار بود سال گذشته ابتدای اسفندماه افتتاح شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا همه نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های هنری لغو شدند و امکان بازدید از این نمایشگاه از بین رفت.

دبیر نمایشگاه مسابقه ملی تصویرگری محیط زیست افزود : پس از تاخیر و انتظار برای بازگشایی این نمایشگاه هنری به این نتیجه رسیدیم نمایشگاه را به صورت مجازی برگزار کنیم که هنرمندان و شرکت کنندگان در مسابقه انگیزه خود را برای ادامه فعالیت از دست ندهند و علاقه‌مندان بتوانند آثار برگزیده مسابقه را بازدید کنند.

تامرادی با اشاره به طولانی شدن شرایط قرنطینه و ضرورت رعایت فاصله اجتماعی برای بازدید از نمایشگاه خاطرنشان کرد : آثار راه‌یافته به مسابقه ملی تصویرگری محیط‌زیست – اهواز ۱۳۹۸ در وبسایت انجمن مستقل طراحان گرافیک خوزستان به آدرس https://eic-ahvaz.com برای نمایش بارگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =