کلاس های درس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری است 

یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلاس ‌ های درس ترم پاییز این دانشگاه به صورت مجازی و غیرحضوری است. 

نوروز هاشمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقدام بر اساس مصوبه ابلاغی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در کهگیلویه و بویراحمد انجام می شود. 

وی افزود: هدف از این اقدام پیشگیری از گسترش بیماری کرونا بین دانشجویان، استادان و دیگر نیروهای انسانی دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد است. 

رییس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمان برگزاری مجازی و غیرحضوری کلاس های درس این دانشگاه از اول مهرماه ۱۳۹۹ خواهد بود. 

هاشمی عنوان کرد: زیرساخت فناوری دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری مجازی و غیرحضوری کلاس ‌های درس مطلوب و رضایت بخش است. 

وی ابراز داشت: دانشجویان تازه وارد دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد نیز از بهمن ماه امسال می توانند تحصیلات خود را آغاز کنند. 

دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۱ در ۲ پردیس فعالیت خود را آغاز کرد و هم اینک افزون بر یک هزار دانشجوی مرد و زن در   مقاطع تحصیلی کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دارد. 

تعداد اعضای هیأت علمی و نیروی انسانی دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد در ۲ پردیس نیز به ترتیب ۱۵ و ۷۴ نفر است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =