۲۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۰
کد خبرنگار: 2084
کد خبر: 84036023
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: تعامل با موثران دامغان در دستور کار است

سمنان- ایرنا- فرماندار دامغان گفت: بدون همیاری و مشارکت مردم و نخبگان انجام امور دشوار است و به همین دلیل استفاده از تعامل با موثران و بهره‌مندی از حمایت‌های مردم و مسوولان در دستور کار قرار دارد.

مهدی بندرآبادی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار دامغان که در محل سالن همایش‌های دانشگاه دامغان برگزار شد افزود: این شهرستان همواره با پیشینه تاریخی والا، شهر شعر و شعور و وجود مفاخر ارزشمند یاد می‌شود. 

وی ادامه داد: همه باید با حفظ تعامل، همکاری و وحدت در کنار هم برای پیشرفت و آبادانی شهر تلاش کنیم و بدون شک در این مسیر دست یاری خود را به سمت مردم و نخبگان دراز می‌کنم. 

بندرآبادی اضافه کرد: ۱۴ سال در استان سمنان توفیق خدمت دارم که امیدارم با کمک و استفاده از تجربیات در سمت جدید هم خدمتگزار خوبی برای نظام باشم. 

فرماندار دامغان تصریح کرد: تا همکاری مردم و نخبگان نباشد انجام کارها سخت است، به همین دلیل همه تلاش خود را در سمت جدید به کار می‌گیرم تا رشد همه‌ جانبه را شاهد باشیم. 

۷هزار شغل در دامغان ایجاد شد 

فرماندار سابق دامغان نیز در این آیین افزود: طی ۶ سال خدمت در شهر دامغان تلاش شد تا از همه ظرفیت‌های مادی و معنوی برای رشد و شکوفایی استفاده شود و با وحدت، همراهی و همدلی شاهد تحولات و اقدامات ارزشمند در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف بودیم.

علی اصغر مجد بیان کرد: از ابتدای فعالیتم در فرمانداری دامغان تاکنون هفت هزار شغل در شهرستان ایجاد شد و یک هزار و ۱۲۰ طرح عمرانی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید. 

وی اظهارداشت: گازرسانی به ۴۴ روستا، اجرای حدود چهار هزار هکتار سیستم آبیاری نوین، ساخت ۲۹ مرکز درمانی در سطح شهر و روستا، ساخت ۱۶ آموزشگاه با ۱۱۲ کلاس درس، صرف ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار در زمینه تامین آب روستایی، جذب سرمایه گذار و بهره‌برداری از ۸۸ طرح توسط بخش خصوصی از جمله اقدام های ۶ سال اخیر بخش دولتی در دامغان بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =