۲۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۷
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84035980
۱ نفر

برچسب‌ها

نفت دوست داشتنی و آبادان قهرمان در پیله نگرانی

تهران- ایرنا- نفت آبادان این روزها با بی‌مهری و مانع تراشی‌ها دست و پنجه نرم می‌کند، بطوریکه وضعیت مبهم این باشگاه ریشه‌دار، هواداران سینه چاک طلایی‌پوشان را در لاک‌نگرانی فرو برده است.

در شرایطی که تیم‌های لیگ برتری برای لیگ بیستم آماده می شوند، اما صنعت نفت بحال خود رها شده و بی تفاوتی مسوولان ذیربط اوضاع این تیم دوست داشتنی را روی لبه تیغ برده است.

نفت آبادان ریشه در تاریخ و فرهنگ خطه  مستعد خوزستان دارد و سزا نیست این چنین مورد کم لطفی قرار گیرد.

شوربختانه امروز و فردا کردن ها موجب شد تا برخی از نفرات کلیدی نفت به باشگاه‌های دیگر کوچ کنند و مشخص نبودن وضعیت مدیریت باشگاه نیز اوضاع را بدتر کرده است.

وعده و وعید مسوولان و بی ثباتی، فضای صنعت نفت را پیچیده تر از همیشه کرده و هواداران "برزیل آبادان" را در پیله اضطراب فرو برده است.

این در حالیست که دیگر تیم‌های لیگ برتری در فصل نقل و انتقال بازیکنان مشغول جذب نفرات مورد نظر هستند و بعضا پرونده خود را بسته اند.

افسوس میخوریم که آسمان این تیم ریشه دار آبادانی اینگونه دچار ابرهای غلیظ بی اعتمادی شود.

کافیست نگاهی به تاریخ فوتبال کشورمان بیندازیم تا بر اقتدار این تیم در رقابت‌های مختلف از جمله لیگ تخت جمشید، لیگ آزادگان و لیگ برتر، مُهر تایید بزنیم.

مگر می‌شود از صنعت نفت و گفت و نوشت و نام های ماندگاری چون زنده یادان منوچهر سالیا، علی نکویی، ناصر شاملی و مردان کلیدی همچون ذوالفقار نظام آزادی، حسین بهاریان، مسعود دهداری، جمشید بشاگردی، ابراهیم قاسمپور، حسن نظری، عبدالرضا برزگری، فریدون لقمان، عبدالرضا برزگری، حبیب گله داری، منصور قلمی، علی فیروزی، عبدالواحد برمه، اسماعیل کشتکار، جبیب کارجو و... را به محاق فراموشی سپرد؟!

بهرحال، انصاف نیست این باشگاه پرهوادار و مردمی اینگونه مورد بی اعتنایی قرار گیرد و دلخوشی هزاران جوان آبادانی به هیچ انگاشته شود. خطه ای قهرمان که در طول جنگ هشت ساله، طلایه دار استقامت و ایثار بود.

اکنون موقع بوروکراسی و اتلاف وقت نیست و اگر واقعا قرار است نماینده خطه زرخیز آبادان از مسلخ فعلی جدا شود، همین امروز باید چارچوبی اصولی اتخاذ کرد.

 آقایان، لطفا در افکارتان بازنگری کنید و آبادانی‌ها را از شوک موجود و دلهره رها سازید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =