معاون استاندار سمنان: خدمت به مردم دغدغه اصلی دولتمردان است

سمنان-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: دولت در سال آخر خدمت به مردم را محور امور خود قرار داده است و بدون شک تمام ساعات و دقایق مسوولان صرف خدمت و رفع مشکلات است.

به گزارش ایرنا، حبیب الله خجسته پور روز شنبه در آیین معارفه فرماندار دامغان در سالن همایش های دانشگاه این شهر ، تصریح کرد: پایبندی به سیاست‌های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران شرط انتصاب مدیران است که باید در کنار آن پایبندی و باورمندی به سیاست‌های دولت و تدبیر و امید مورد توجه باشد. 

وی ادامه داد: مسوولان باید به عنوان کارگزاران دولت تدبیر و امید، امانت‌دار خوبی برای مردم باشند و برای رفع مشکلات تلاش کنند.

خجسته پور اظهار داشت: همه برای داشتن زندگی سعادتمند به دنبال الگویی ممتاز هستند که خداوند پیامبران را به عنوان الگو و راهبر معرفی کرده است. 

وی ضمن محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر (ص)، افزود: امت رسول الله انزجار و برائت خود را از این اهانت اعلام می‌کنند و خوشحال و خرسندیم که امت رسول الله هستیم و افتخار می‌کنیم که پیامبر و ائمه، اسوه های شایسته برای همه ما هستند.

خجسته پور از زحمات ۶ سال فرماندار پیشین دامغان قدردانی کرد و گفت: علی اصغر مجد بدون شک از فرصت گران‌بهای عمر خود برای خدمت به مردم استفاده کرد که خوبی، خوش خلقی و پیگیری در امور از ویژگی‌های بارز وی بود. 

وی ادامه داد: تغییر و تحول و گردش خادمان امری طبیعی در امور حاکمیتی است و فرماندار کنونی دامغان نیز فردی باتجربه، توانمند و دارای تجربیات فراوان است که حضور وی در پیشرفت شهرستان موثر خواهد بود.‌

خجسته پور خاطرنشان کرد: تعامل بین ارکان نظام امری ضروری است و امید می رود در دامغان  نیز این همکاری و تعامل با امام جمعه به‌عنوان‌ محور وحدت شهرستان ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز نخبگان و موثران شهرستان مورد توجه باشد. 

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: امام جمعه، نماینده و فرماندار در کنار هم مثلث توسعه و آبادانی تشکیل می‌دهند که با توجه به شتاخت از این افراد، امید است این آبادی و پیشرفت در آینده نزدیک به بهترین شکل محقق شود. 

صداقت و دلسوزی ویژگی مسوول خدمتگزار است

امام جمعه دامغان نیز در این آیین گفت: فرصت خدمت، فرصتی طلایی و کوتاه است و فردی در آن پیروز است که نهایت استفاده را از فرصت کوتاه خود داشته باشد. 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینیان اظهار داشت: با وجود نماینده انقلابی، مسوولان دلسوز در کنار فرماندار جدید و وجود وحدت و همدلی می توان مشکلات دامغان را یکی پس از دیگری رفع کرد.

حسینیان تصریح کرد: صداقت، دلسوزی و امانت‌ داری از ویژگی‌های یک مسوول خدمتگزار است که امیدواریم این ویژگی در همه مسوولان اجرایی باشد.

تولید، شاه بیت اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: اقتصاد مقاومتی، راه حل رفع مشکلات در هر منطقه و تحقق این شعار از منویات مقام معظم رهبری است. 

علی‌ اکبر علیزاده اضافه کرد: شاه بیت اقتصاد مقاومتی توجه به امر تولید است که به برکت تولید، اشتغال ایجاد و مشکلات نیز رفع می‌شود.

وی بیان کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری، همه باید برای رفع مشکلات و عبور از چالش‌ها به دنبال حفظ وحدت و همدلی باشیم. 

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از زحمات ۶ ساله علی اصغر مجد در سمت فرمانداری دامغان تجلیل کرد و ادامه داد: وی در طول خدمت خالصانه خود، دامغان را از نقطه ای به نقطه جدید رساند و امیدواریم در ادامه فعالیت فرمانداری دامغان با معارفه فرماندار جدید، این جابجایی منشاء برکت برای مردم شهرستان باشد. 

مهدی بندرآبادی به تازگی عهده‌دار سمت فرمانداری دامغان شده است. پیش از این مجد از ساعت ۹۳ عهده‌دار این مسوولیت بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =