عامل کاهش ۶۵ درصدی ماموریت های ناجا امداد است

تهران - ایرنا- معاون بهداد ناجا گفت: امداد و انتقال پیشرفته عامل کاهش ۶۵ درصدی عوارض جانبی ماموریت‌ها است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا حسینی در جریان بازدید از رزمایش "سامانه های سیار امدادی" یگان‌های مستقر افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ماموریت های گسترده و پیچیده ای را از داخل شهرها تا اقصی نقاط مرزهای کشور با هدف ایجاد امنیت پایدار و حاکمیت نظام اسلامی دنبال می کند.

وی با اشاره به رسالت خطیر این معاونت در پشتیبانی امدادی از رزم و ماموریت های پلیس، اظهار داشت: تقویت و به روزرسانی سامانه‌های سیار امدادی به سبب اهمیت و نقشی که در کاهش خسارات و عوارض جانی ناشی از ماموریت ها دارند از اولویت های ویژه ای است که در این معاونت دنبال می شود.

حسینی برخورداری از ناوگان امدادرسانی به روز و متناسب با مأموریت های ناجا در مناطق جغرافیایی مختلف را عامل کاهش ۶۰ تا ۶۵ درصدی عوارض جانی ناشی از ماموریت های پلیس عنوان و خاطرنشان کرد: امداد رسانی به موقع و موثر به مجروحان در صحنه حادثه تحت سامانه های امدادی سیار به روز و مجهز می تواند دو برابر خدمات رسانی در مراکز درمانی موثر باشد.

معاون بهداد ناجا با بیان این که تقویت سامانه های سیار امدادی همه ساله در برنامه های این معاونت قرار داشته است، تصریح کرد: با حمایت های هیئت رئیسه محترم ناجا در آینده نیز این هدف مهم را با همت، هم افزایی، قدرت و سرعت بیشتر در راستای پشتیبانی حداکثری از مأموریت های حافظان امنیت پایدار این مرز و بوم دنبال می کنیم.

 حسینی هدف از اجرای رزمایش سامانه های سیار امدادی را بازبینی و ارزیابی میزان آمادگی، سرعت عمل و نحوه نگهداشت و مراقبت از این سرمایه های سازمانی ذکر کرد و از دست اندرکاران تدارک و اجرای رزمایش به ویژه جانشین معاونت بهداد و مسوولان اداره امداد و انتقال این معاونت قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha