توزیع ۲۰۸ بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد شاهین‌دژ

مهاباد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهین‌دژ گفت: ۲۰۸ بسته آموزشی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید بین مددجویان این شهرستان توزیع شد.

فرهاد حبیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر کدام از این بسته‌های آموزشی شامل کیف و لوازم‌التحریر دانش‌آموزی بوده که برای هر کدام از آنها یک میلیون و ۶۰۰ هزار ریال هزینه شده است.

وی اضافه کرد: هزینه خرید این بسته‌های آموزشی دانش‌آموزی توسط خیّران این شهرستان تامین و همزمان با بازگشایی مدارس در بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد تا دانش‌آموزان برای شروع سال تحصیلی جدید آماده حضور در کلاس‌های درس باشند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهین‌دژ با اشاره به شروع جشن "شور عاطفه‌ها" نیز گفت:  همزمان با این جشن، ۲ مرکز نیکوکاری در این شهرستان کمک‌های مردمی را دریافت می‌کنند.

وی اظهار داشت: نیکوکاران می‌توانند اقلام موردنیاز دانش‌آموزان را که شامل پوشاک دخترانه و پسرانه و انواع نوشت‌افزار است را در قالب جشن "شور عاطفه‌ها" تحویل پایگاه‌های کمیته امداد دهند تا در سال تحصیلی جدید در اختیار نیازمندان قرار گیرد. 

وی اضافه کرد: هم‌اکنون بیش از ۳۵۰ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مناطق شهری و روستایی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان قرار دارند.

جشن عاطفه‌ها رویدادی است که همه‌ساله در نیمه دوم شهریورماه و در آستانه بازگشایی مدارس با هدف کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق، احسان و دستگیری از نیازمندان در سراسر کشور برای جمع‌آوری کمک‌ها و هدایای مردمی و سپس توزیع آنها در بین دانش‌آموزان نیازمند در کل کشور اجرا می‌شود.

هفت هزار و ۳۹۷ نفر در قالب سه هزار و ۷۳۶ خانوار در شاهین‌دژ، زیرپوشش چتر حمایتی کمیته امداد امام (ره) قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =