آموزش و پرورش و سازمان جغرافیایی تفاهم‌نامه امضا کردند

تهران- ایرنا- وزارت آموزش و پرورش و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح با هدف توسعه مشارکت و ارتقای تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، براساس قانون و اهداف و وظایف این وزارتخانه و سیاست‌های کلی ایجاد تحول و سندتحول بنیادین به ویژه زیرنظام تامین فضا، تجهیزات و فن‌آوری و در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز - شنبه- آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری با حضور معاون حقوقی و امورمجلس  آموزش و پرورش و رییس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در ساختمان شهیدرجایی برگزار شد.

هدف از انعقاد این تفاهم نامه، توسعه همکاری و تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی بین سازمان جغرافیایی و آموزش و پرورش برای استفاده از امکانات و توانمندی‌های علمی، سرمایه انسانی، فنی، اطلاعاتی، تجربه و تخصص دو طرف است.

بر اساس این گزارش، همکاری علمی، پژوهشی، آموزشی، ترویجی و اجرایی در زمینه‌های مرتبط با خدمات علوم جغرافیایی و علوم ژئوماتیک، همکاری و مشارکت در راستای اجرای پروژه ملی شبکه پوششی ایستگاه های GNSS، برگزاری سمینارها، دوره‌های تخصصی، جشنواره‌ها و همایش‌های علمی مشترک در سطوح ملی، منطقه‌ای و بین المللی و همکاری و مشارکت در چاپ و انتشار منابع مرجع و کتابچه‌های آموزشی و ترویجی از جمله تعهدات سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در این تفاهم نامه است.

مدت این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا و ابلاغ سه سال شمسی تعیین شده است که به امضای قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش و مجید فخری رییس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح رسید.

طبق این تفاهم نامه، در صورت توافق همکاری طرفین قابل تمدید و تجدیدنظر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =