جبهه جهادگران ایران: هتک حرمت به اسلام دیکته صهیونیسم جهانی است

تهران-ایرنا- جبهه جهادگران ایران اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن هتک حرمت‌ نشریه فرانسوی به ساحت قدسی پیامبر اعظم (ص) تاکید کرد: این گونه هتک حرمت‌ها دیکته صهیونیسم جهانی برعلیه مقدسات ملت‌ها است که به کرات کینه اربابان یهودی خود نسبت به اسلام را نشان می‌دهد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی جبهه جهادگران ایران اسلامی، در بیانیه این جبهه آمده است: این نشریه سابقه دیرین در پخش و نشر مطالب موهن و سخیف بر علیه ادیان آسمانی دارد، مرکز ضد دینی است که خط مشی آن  بر همین مبنا شکل گرفته است و در واقع خط سیر نفاق و دشمنی را پیش گرفته است.

جبهه جهادگران ایران اسلامی یادآور شد: این نشریه که به اراجیف پراکنی مشهور است؛ تحت عنوان کاریکاتور و طنز، دیکته صهیونیسم جهانی برعلیه مقدسات ملت‌ها را به تصویر میکشد که به کرات کینه اربابان یهودی خود نسبت به خورشید تابان اسلام را به شکل کارکاتور ابراز و منتشر کرده است.

  این تشکل اصولگرا تمسخر و توهین به عقاید و افکار افراد به هر شکلی در همه جوامع محکوم و مذموم عنوان کرد و یادآورشد: این کینه توزی و دشمنی خفاشان جهالت نسبت به نورحقیقت یک امر تازه و بدیعی نیست. دشمن بارها تلاش کرده با ابزار و هجمه رسانه‌ای حقانیت اسلام را مورد سوال قرار دهد و توسل به تمسخر نیز یکی دیگر از تیرهای مکر آنهاست.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما از دشمنی آنها تعجب نمی‌کنیم؛ تعجب ما از دولت فرانسه است که به بهانه آزادی بیان، آزادی افکار و ادیان آسمانی را نقض می کند. تمسخر ادیان مصداق بارز و روشن دشمنی با ملت‌ها و حریم اعتقادی آنان است.

جبهه جهادگران ایران اسلامی چاپ مجدد کاریکاتور موهن و هتک حرمت به ساحت قدسی حضرت محمد (ص) را شدیدا محکوم می‌کند و دولت فرانسه را مسئول آن دانسته و مستوجب عقوبت معرفی می‌کند.

نشریه فرانسوی "شارلی ابدو" ژانویه سال ۲۰۱۵ میلادی در صفحه نخست خود با انتشار مطلبی با عنوان "من شارلی هستم" اقدام به توهین به پیامبر اسلام (ص) نمود که با واکنش‌ مسلمانان رو به رو شد. این نشریه یازدهم شهریورماه ۹۹ بار دیگر اقدام به انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز خود کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha