۵ پزشک متخصص جذب بیمارستان سردشت شدند

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: پنج پزشک متخصص جدید جذب بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان شده و فعالیت خود را آغاز کردند.

روژان قادری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تخصص این پزشکان در زمینه‌های زنان و زایمان، جراحی، روان پزشکی، داخلی و کودکان است که با جذب آنها بخش از مشکلات کمبود پزشکان متخصص در این شهرستان مرتفع شد.

وی افزود: با استقرار این پزشکان، تعداد پزشکان متخصص فعال در شهرستان سردشت از ۱۹ به ۲۴ پزشک متخصص افزایش یافت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: جذب پزشکان متخصص جدید و حضور آنان در سردشت در راستای تقویت خدمات دهی و رضایتمندی مراجعان انجام گرفته که با حمایت و مساعدت مسوولان ارشد دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی محقق شده است.

وی اضافه کرد: با جذب این پزشکان تعداد متخصصان زنان و زایمان به چهار نفر، متخصص جراح عمومی و داخلی هرکدام سه نفر، متخصص بیهوشی، کودکان، قلب، رادیولوژی و ارتوپد هرکدام ۲ نفر و متخصص عفونی، مغز و اعصاب، چشم پزشک و روان‌پزشک هر کدام یک نفر افزایش پیدا کرد.

سردشت در جنوب‌ آذربایجان‌غربی و در فاصله ۲۲۵ کیلومتری مرکز آذربایجان‌غربی قرار دارد و بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان با ۱۲۰ تخت فعال به بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت این شهرستان خدمات درمانی عرضه می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =