رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اردوهای تیم ملی از همه‌چیز مهم‌تر است

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون هندبال در تمرینات تیم جوانان کشورمان حاضر شد و گفت: سلامتی بازیکنان و خانواده‌های آن‌ها از همه چیز برای فدراسیون مهم‌تر است.

به گزارش ایرنا، صبح امروز و در جریان دومین روز از تمرینات تیم هندبال جوانان کشورمان، «علیرضا پاکدل» رییس فدراسیون با حضور در سالن از نزدیک شاهد تمرینات این تیم بود.

تیم جوانان کشورمان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا آماده می‌کند و با توجه به اخذ مجوز برگزاری اردوهای ملی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، جوانان کشورمان از دیروز (جمعه) زیر نظر کادرفنی تمرینات کار خود را در تالار شهید قاسم سلیمانی آغاز کردند.

رییس فدراسیون به همراه دبیر و مشاور رییس فدراسیون صبح امروز با حضور در محل تمرین جوانان کشورمان از نزدیک شاهد تلاش آنان بودند. رییس فدراسیون در ابتدای جلسه تمرینی امروز در سخنان کوتاهی از ملی‌پوشان کشورمان خواست تا برای حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تلاش کنند. او تاکید کرد که سلامتی بازیکنان و خانواده‌های آن‌ها از همه چیز برای فدراسیون مهم‌تر است.

وی در ادامه تصریح کرد: راه پر فراز و نشیبی پیش را داریم و باید ۶ ماه سخت کار کنیم تا آماده شویم و همه ارکان فدراسیون و جامعه هندبال اعم از باشگاه‌ها و غیره می‌بایست در برگزاری اردوها، بازیکنان را در اختیار تیم ملی و کادر آن قرار داده و همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.

پاکدل در پایان گفت: سعی کردیم که امکانات لازم را برای شما مهیا کنیم و از این به بعد هم هر چه لازم باشد را فراهم خواهیم نمود.

گفتنی است تمرینات تیم ملی جوانان کشورمان طی دو نوبت صبح و بعد از ظهر تا روز پنجشنبه هفته جاری در تالار شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =