فراخوان مهرواره سردار سلیمانی در جیرفت اعلام شد

جیرفت - ایرنا - مدیر موسسه فرهنگی هنری یادمان ولایت جیرفت از اعلام فراخوان مهرواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان خبر داد.

حمدالله فاریابی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا محورهای مهرواره سپهبد شهید سلیمانی را دلنوشته ای برای سردار، خاطره ای از سردار، نامه ای به سردار و آنچه دل تنگت می خواهد بگو، اعلام کرد.

وی آخرین مهلت ارسال آثار به بخش داوری دبیرخانه مهرواره سردار سلیمانی را ۲۰ مهر ماه سال جاری عنوان کرد و از اعلام نتایج داوری در تاریخ ۲۷ مهر ماه توسط موسسه فرهنگی هنری یادمان ولایت جیرفت خبر داد.

وی تصریح کرد: علاقمندان آثار خود را به شماره ۰۹۱۴۰۴۲۲۵۰۵ از طریق پیام رسان واتس آپ ارسال و همچنین سوالات خود را از این شماره پیگیری کنند.

مدیر موسسه فرهنگی هنری یادمان ولایت جیرفت هدف از برگزاری مهرواره سردار سلیمانی را تبیین اندیشه های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برشمرد و گفت: این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری یادمان ولایت و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، دفتر امام جمعه، فرمانداری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ناحیه مقاومت سپاه، آموزش و پرورش، شورای اسلامی و شهرداری شهرستان جیرفت برگزار می شود.

فاریابی از اعطای جوایز نفیس به سه برگزیده مهرواره سردار سلیمانی در بخش های مختلف توسط داوران این مهرواره خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها