فرمانده سپاه محمد رسول‌الله: پایگاه‌های بسیج محلات تقویت می‌شود

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: به‌منظور تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حضور بسیج در همه محلات، برنامه‌هایی را برای تقویت پایگاه‌های بسیج محلات در دستور کار داریم.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام روز شنبه سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد رضا یزدی در این باره اظهار داشت: تقویت پایگاه‌های بسیج محلات یکی از اولویت‌های اصلی سازمان بسیج مستضعفین محسوب می‌شود؛ لذا برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای در جهت تقویت هرچه بیشتر پایگاه بسیج صورت گرفته است تا بتوانیم به بهترین شکل شاهد تحقق اهداف انقلاب اسلامی باشیم.

وی افزود: بر این اساس، تقویت پایگاه‌های بسیج در محلات را در دستور کار داریم و با برنامه‌هایی که در محلات پیش‌بینی کردیم در صدد هستیم تا بتوانیم پایگاه‌های بسیج را منشأ اثر و پناهی برای مراجعه عموم مردم قرار دهیم.

یزدی اضافه کرد: چون پایگاه‌های بسیج در گذشته رو به ضعف رفتند، از سال گذشته با فرمان فرمانده معظم کل قوا که عنوان داشتند «بسیج باید در همه محلات حضور داشته باشد» در تلاش هستیم تا این فرمان رهبری را به بهترین نحو به ثمر بنشانیم.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: تقویت پایگاه‌ها و حضور بسیجیان و مردم در آن‌ها سبب خواهد شد تا پایگاه‌های بسیج با کیفیت بهتر، توانایی‌ها و آموزش‌های لازم را ارائه دهند؛ به‌طور کلی همه اقداماتی را که در یک محله لازم است انجام شود، پایگاه‌های بسیج انجام می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha