حضور نماینده‌ای از فوتسال تهران در لیگ برتر پس از وقفه‌ای ۲ ساله

تهران- ایرنا- تیم فوتسال راگا تهران پس از اینکه تهران ۲ سال متوالی هیچ نماینده‌ای در سطح اول فوتسال کشور نداشت، در این فصل از لیگ برتر شرکت می‌کند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتسال راگا تهران که فصل گذشته با نام فودکا در لیگ یک شرکت کرده‌ بود، توانست با قهرمانی در این لیگ به سطح اول فوتسال کشور صعود کند و پس از ۲ سال دوری تیم‌های تهرانی در لیگ برتر، نماینده‌ای برای فوتسالی‌های شهر تهران باشد.  

این تیم با تکیه بر نیروی انسانی بومی که در تهران و محدوده شهرری فعالیت می‌کنند به لیگ برتر رسید.

تیم فوتسال راگا در اولین قدم برای حضور در لیگ برتر فوتسال، «محمد کشاورز» کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال و تیم گیتی‌پسند اصفهان را به عنوان سرمربی خود معرفی کرد. کشاورز که خود فوتسالش را از تهران و شهرری شروع کرده در حال حاضر یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌تواند به فوتسال تهران کمک کند. او در فصل آینده هنوز تصمیم خود را مبنی بر بازی کردن نگرفته و امکان دارد فقط به عنوان سرمربی به تیم راگا کمک کند.

کشاورز کادر فنی خود را نیز انتخاب کرده و «احمد پری‌آذر»،   «اصغر قهرمانی»،   «حسین نوروزی» و «مجتبی مزروعی» او را در این فصل در امور فنی کمک می‌کنند. پری‌آذر و قهرمانی هر ۲ جزو ملی‌پوشان اسبق فوتسال ایران هستند.

این تیم تاکنون با برخی از بازیکنان فصل قبل خود تمدید قرارداد کرده و توانسته شاکله اصلی تیم فصل قبل را حفظ کند. «موسی حسن‌دوست»، «محمد اسدشیر»، «حسن احمدی»، «مهدی اسدشیر»، «مرتضی فرزانیان» بازیکنانی هستند که تیم راگا آن‌ها را برای فصل آینده حفظ کرده است.

 تیم راگا تهران برای تقویت تیم خود در فصل آینده نیز پنج خرید داشته است. «مجید حاجی‌بنده» و «حمیدرضا ره‌انجام» از ملی‌پوشان سابق فوتسال کشور و «مرتضی فراهانی»، «میلاد قنبرزاده» و «میثم نوری» نیز به جمع این تیم برای فصل آینده اضافه شدند.  

مجید حاجی‌بنده 

حمیدرضا ره‌انجام

راگا تهران طبق قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال باید در گروه دوم این رقابت‌ها به مصاف مس‌سونگون ورزقان، سن ایچ ساوه، فرش آرا مشهد، ملی حفاری ایران اهواز، هایپرشهر شاهین‌شهر و ارژن شیراز برود. این تیم در هفته نخست با تیم هایپر شاهین‌شهر دیدار می‌کند.

مسابقات لیگ برتر فوتسال از اول آبان‌ماه شروع می‌شود.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =