پایداری شبکه ارتباطی در حوزه های انتخاباتی خوزستان

اهواز-ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه ارتباطی در روز برگزاری دور دوم انتخابات نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از پایداری مناسبی برخوردار بود.

رحیم فلاح زاده جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مخابرات منطقه از چند هفته قبل از برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی،  با تشکیل ستاد و با برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم، زمینه ایجاد شبکه ارتباطی پایدار جهت اجرای این دوره از انتخابات را در استان به ویژه شهرستان های  اهواز، حمیدیه، کارون و باوی مهیا کرد.

وی گفت: تیم های فنی، گشت های فیبر نوری و اکیپ های عملیاتی در مسیرهای مهم به حالت آماده باش کامل مستقر بودند و آمادگی لازم جهت رفع سریع مشکلات ارتباطی احتمالی تا پایان اتمام فرایند در مراکز فنی و سایت های همراه را داشتند. 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان افزود: تمام زیرساخت ها و تجهیزات ارتباطی و مخابراتی لازم جهت برگزاری دور دوم انتخابات  نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر ستان های اهواز، حمیدیه، کارون و باوی فراهم شده است و مخابرات وظیفه حفظ پایداری ارتباطات در زمان برگزاری انتخابات برعهده دارد. 

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بود ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹ برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از پیامدهای آن، به ۲۱ شهریور موکول شد. مرحله دوم انتخابات مجلس امروز در ۱۰ حوزه انتخابیه کشور برگزار شد.

خوزستان دارای ۱۸ نماینده در مجلس شورای اسلامی است که غیر از یک نماینده در حوزه انتخابیه اهواز، همه نماینده‌ها در مرحله اول مشخص شدند.

حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون سه کرسی نمایندگی در مجلس دارد که در مرحله نخست انتخابات که در دوم اسفند ماه برگزار شد، سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی به عنوان نماینده راهی مجلس یازدهم شدند و شبیب جویجری و احمد سراج ۲ نامزد دیگر به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =