عکاس ایرنا مازندران نشان عکس سال مطبوعاتی ایران را کسب کرد

ساری - ایرنا - عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان مازندران برنده چهارمین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران در بخش محیط زیست شد.

به گزارش ایرنا، مراسم اختتامیه چهارمین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران لحظاتی پیش به صورت مجازی برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های عکس خبری، عکس ورزشی، محیط زیست و پرتره معرفی شدند که نشان عکس سال مطبوعاتی ایران در بخش محیط زیست به احسان فضلی اصانلو، عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی در مازندران اهدا شد.

داوران این جشنواره متشکل از مهرداد اسکویی، نیوشا توکلیان، آرش خاموشی، کارن فیروز و محمد قوچانی پس از ارزیابی حدود چهار هزار عکس فرستاده شده از ۳۶۸ عکاس به دبیرخانه چهارمین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران، در نهایت برگزیدگان این دوره را معرفی کردند.

احسان فضلی اصانلو با عکسی از مرگ پرندگان مهاجر در تالاب میانکاله که ۶ بهمن ۱۳۹۸ در قالب یک گزارش تصویری منتشر کرده بود ، عنوان برترین را از بین ۱۲۹ عکس شرکت داده شده کسب کرد.

فضلی اصانلو از سال ۱۳۹۷ عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی در مازندران است و طی دو سال اخیر نیز در هفتمین و هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران به ترتیب رتبه‌های سوم و اول بخش عکس را کسب کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =