خواهر شهیدان فهمیده: دانش آموزان البرز ولایت مداری را به تصویر کشیدند

کرج - ایرنا- خواهر شهیدان فهمیده گفت: دانش آموزان با حضوری پرشور درپای صندوق های رای مرحله دوم مجلس شورای دراین استان ،ولایت مداری را همانند رزمندگان دفاع مقدس به تصویر کشیدند.

فرشته فهمیده عصر جمعه با اشاره به اینکه امروز با دیدن صحنه های حضور دانش آموزان درانتخابات بار دیگر به یاد حماسه آفرینی و لبیک گویی دانش آموزان شهید ازجمله برادر شهیدش محمد حسین فهمیده افتاده، به ایرنا گفت: امروز دانش آموزان با بستن سربند های یا حسین و عکس سرداردلها شهیدحاج قاسم سلیمانی به پای صندوق های رای آمدند که این حرکت نشان از ولایت مداری آنان دارد.

وی بیان داشت: امروز بسیاری از دانش آموزان عضو تشکل های دانش آموزی البرز همانند بسیج، انجمن های اسلامی و پیشتازان به صورت گروهی و انفرادی در شعبه های اخذ رای حاضر شدند تا اعلام کنند راه امام و شهدا با لبیک گویی به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از این دانش آموزان عنوان می کردند که آمده ایم بگوییم فرزند ایران هستیم و مقتدای ما امام خامنه ای است و همچون شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز انقلاب و ولایت هستیم.

فهمیده تصریح کرد: شور و حال این دانش آموزان تداعی کننده حال و هوای دوران مقدس را داشت که دربین رزمندگان دانش آموزانی را می دیدم که کلاس درس معلم را تعطیل کرده بودند تا به فرمان امام خمینی (ره) از میهن اسلامی و انقلاب دفاع کنند.

وی اضافه کرد: نسل چهارمی های انقلاب به همه ما یادآوری کردند که راه امام و شهدا را درپیش گیریم تا از توطئه های دشمنان درامان بمانیم.

خواهرشهیدان فهمیده یادآورشد: دانش آموزان در مدارس درس آموز مکتب امام حسین (ع) هستند به همین دلیل در روزهای حساس که دشمنان به دنبال شناسایی ضعف و حضور کم رنگ مردم هستند، درخانه نمی نشینند و با حضورشان برگ زرینی به تاریخ انقلاب می افزایند.

وی عنوان کرد: امروز شاهد حضور بسیاری از دانش آموزان که حتی واجد شرایط رای نبودند نیز به همراه والدین خود به پای صندوق های رای آمدند تا بگویند درآینده این راه  را درپیش می گیرند چون فرزند انقلابند.

وی تاکید کرد: امروز دشمنان انقلاب دیدند که مردم به رغم وجود بیماری کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی درشعبه های اخذ رای حاضر شدند تا با رای خود از کشور، اسلام، انقلاب و نظام مقدس دفاع کنند.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =