ساعت ۲۰ زمان پایان انتخابات در حوزه انتخابیه اهواز

اهواز - ایرنا - رییس ستاد انتخابات خوزستان، پایان زمان رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اهواز را تا ساعت ۲۰ اعلام کرد و گفت: زمان رای گیری بعد از این ساعت تمدید نمی‌شود.

علی حسین حسین زاده جمعه در گفت و گو با صدا و سیمای خوزستان اظهار داشت: بر اساس قانون و درخواست فرمانداران زمان رای گیری به مدت ۲ ساعت و تا ساعت ۲۰ تمدید شده اما بعد از این درخواستی از فرمانداران برای تمدید زمان رای گیری ارائه نشده است.

وی افزود: ساعت ۲۰ زمان قطعی پایان این مرحله انتخابات است و در این زمان درهای شعب اخذ رای بسته می‌شود.

بر اساس این گزارش، رای گیری برای انتخاب نماینده سوم از حوزه انتخابیه اهواز،کارون، باوی و حمیدیه از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۱ شهریورماه آغاز شد.

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بود ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹ برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از پیامدهای آن، به ۲۱ شهریور موکول شد. مرحله دوم انتخابات مجلس امروز در ۱۰ حوزه انتخابیه کشور در حال برگزاری است.

خوزستان دارای ۱۸ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که غیر از یک نماینده در حوزه انتخابیه اهواز، همه نماینده‌ها در مرحله اول مشخص شدند.

حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون سه کرسی نمایندگی در مجلس دارد که در مرحله نخست انتخابات که در دوم اسفند ماه برگزار شد، سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی به عنوان نماینده راهی مجلس یازدهم شدند و شبیب جویجری و احمد سراج ۲ نامزد دیگر به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =