اهانت به پیامبر(ص) بار دیگر چهره دین ستیز غربی‌ها را نشان داد

سمنان- ایرنا- سازمان بسیج طلاب و اساتید استان سمنان در بیانیه ای اقدام موهن و شرم آور اخیر هفته نامه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد و آورد: این اهانت بار دیگر چهره واقعی دین ستیزان غرب را با اسلام و جامعه مسلمانان به نمایش گذاشت.

به گزارش عصر جمعه ایرنا، در این بیانیه آمده است: این نخستین مرتبه ای نیست که به ساحت قدسی نبی رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) به بهانه آزادی بیان اهانت می‌شود و نقطه پایان ابراز خصومت دشمنان اسلام با آورنده دین خاتم و کلام جاویدان حق نیز نخواهد بود.

در ادامه بیانیه اضافه شده است: در این میان، تلاش‌های مذبوحانه که با هدف منحرف کردن ذهن ملت ها و دولت های غرب آسیا از نقشه های شوم آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی غاصب ، با مصداق خاموش ساختن نور الهی، نتیجه‌ای جز توجه بیشتر همه قلوب مستعد پذیرش حق در دنیای پرتزویر امروز را به دنبال نخواهد داشت و وظیفه یکایک مسلمانان عالم را در دفاع از این نور خاموش‌ناشدنی، حفظ هوشیاری و فراموش نکردن دشمنی های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین سنگین‌تر است که اگر چنین کردیم و تلاش های هم افزای این حرکت را تقویت کردیم، وعده حق محقق خواهد شد و دست الهی که فَوقَ أیدیهم  است، زمینه جهانی شدن حکومت اسلام و حاکمیت قرآن را به دست دشمنان‌ احمق تسریع خواهد کرد.

بیانیه حاکیست: به مصداق آیه شریفه «وَ لَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه» امیدی در دل یاوران دین الهی روشن می‌کند که نباید از آن غفلت ورزید. حوزه های علمیه برادران و خواهران و سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیان استان سمنان انزجار و بیزاری خود را از این اقدامات شیطانی اعلام کرده و با عزمی راسخ و همتی مضاعف، نسبت به تبیین حقایق و روشنگری نقشه های شوم دشمنان برای عموم مردم در جهت هدایت جامعه، ثابت قدم بوده و از تمامی مسلمانان جهان و سازمان ها و نهادهای بین‌المللی می خواهیم که نسبت به اینگونه اقدامات موهن و حرمت شکنانه ساکت نباشند.

نشریه فرانسوی شارلی ابدو ژانویه سال ۲۰۱۵ میلادی در صفحه نخست خود با انتشار مطلبی با عنوان «من شارلی هستم» اقدام به توهین به پیامبر اسلام (ص) کرده بود که با واکنش‌ مسلمانان روبرو شد.

این هفته‌نامه یازدهم شهریور ماه امسال همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش چند نفر به دفتر این نشریه، بار دیگر با تیتر همه چیز به خاطر این کارتون‌های اهانت‌آمیز به پیامبر گرامی‌ اسلام را منتشر کرد که این حرکت موجب خشم و انزجار مسلمانان در نقاط مختلف جهان شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =