۲۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۱۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84035137
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی: هدف تیم فوتبال ساحلی ایفاسرام اردکان ماندن در لیگ برتر است

یزد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایفاسرام اردکان گفت: هدف کادر فنی و بازیکنان در مسابقات پیش رو فقط ادامه حضور در لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور و حفظ سهمیه استان یزد است .

علی رحیمی عصرجمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای رسیدن به این هدف در روزهای گذشته تمرین های خوبی را بدون مشکل سپری کرده ایم.

وی ادامه داد: هرچند در گروه سه لیگ برتر قهرمانی باشگاه های کشور، تیم های مدعی حضور دارند و تمامی بازی‌ها مهم و حساس است اما ،  ما برای رسیدن به هدف مورد نظر تلاش می کنیم.     

تیم ایفاسرام اردکان در مرحله دوم گروه سه لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور با شاهین خزر رودسر ، دریانوردان بوشهر و منطقه آزاد چابهار هم‌گروه شد.

این  رقابت‌ها به صورت دوره‌ای و مجتمع از ۲۳ شهریورماه جاری به میزبانی ایفاسرام اردکان در مجموعه ورزشی مردآباد مرکز استان یزد برگزار می‌شود.

در پایان این رقابت‌ها تیم‌های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور را در فصل جاری کسب می کنند.

هم‌اکنون وضعیت فوتبال ساحلی یزد در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و ۲ تیم این استان شامل گلساپوش یزد و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارد.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد ،هم اکنون۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار سازماندهی شده در ۱۰ شهرستان دارد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =