تمدید زمان اخذ رای مرحله دوم انتخابات مجلس درحوزه انتخابیه اهواز

اهواز - ایرنا - فرماندارشهرستان اهواز گفت: زمان اخذ رای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه به مدت یک ساعت تا ساعت ۱۹ امشب تمدید شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، جمال عالمی نیسی افزود: زمان اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا ساعت ۱۸ امروز بوده تا ساعت ۱۹ جمعه شب تمدید شد.

 رای گیری برای انتخاب نماینده سوم از حوزه انتخابیه اهواز،کارون، باوی و حمیدیه از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۱ شهریورماه آغاز شد.

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بود ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹ برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از پیامدهای آن، به ۲۱ شهریور موکول شد. مرحله دوم انتخابات مجلس امروز در ۱۰ حوزه انتخابیه کشور در حال برگزاری است.

خوزستان دارای ۱۸ نماینده در مجلس شورای اسلامی است که غیر از یک نماینده در حوزه انتخابیه اهواز، همه نماینده‌ها در مرحله اول مشخص شدند.

حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون سه کرسی نمایندگی در مجلس دارد که در مرحله نخست انتخابات که در دوم اسفند ماه برگزار شد، سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی به عنوان نماینده راهی مجلس یازدهم شدند و شبیب جویجری و احمد سراج ۲ نامزد دیگر به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =