افزایش مشارکت در انتخابات تا پایان ساعت اخذ رای پیش بینی شده است

زنجان - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: بر اساس رصدی که از صبح امروز از شعب اخذ رای در حال انجام است، افزایش مشارکت تا پایان ساعت رای گیری وجود دارد.

خدابخش مرادی نافچی در حاشیه بازدید از سه حوزه اخذ رای در زنجان در جمع خبرنگاران افزود: به لحاظ بستر سازی برای برگزاری انتخابات در ستاد انتخابات استان همه تمهیدات مورد نیاز اجرایی را لحاظ کرده ایم و علاوه بر این در این دوره باید تمهیدات و پروتکل‌های بهداشتی نیز در دستور کار قرار می گرفت که این موضوع نیز اجرایی شد.

وی تاکید کرد: دربازدید از شعب اخذ رای معتمدین، نماینده فرماندار، نیروهای انتظامی و امنیتی و سایر عوامل فاصله اجتماعی را در محل استقرار رعایت کرده بودند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: بر اساس ارزیابی انجام شده در سطح استان خوشبختانه روند رای گیری در فضایی آرام در حال انجام است و به تناسب مناطق و شعب مشارکت از سوی مردم محقق شده است.
مرادی نافچی خاطرنشان کرد: بر اساس رصدی که از صبح امروز انجام می شود، افزایش مشارکت پیش بینی شده است و تا ساعت پایانی اخذ رای شاهد مشارکت بیشتر از زمان فعلی خواهیم بود.
وی، از ملت ولایتمداری و شهید پرور شهرستان های زنجان و طارم خواست؛ به شعب اخذ رأی مراجعه و نامزد مورد نظر خود را انتخاب کنند و شرکت در انتخابات را به دقایق آخر و زمان شلوغی موکول نکنند تا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تعیین و در توسعه و پیشرفت استان موثر شوند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: تعداد شعب اخذ رای ۳۱۹ شعبه است که در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز همین تعداد بود.
مرادی نافچی اضافه کرد: تغییری بر اساس تمهیدات هیات نظارت و اجرایی برای افزایش شعبه در مرحله دوم نداریم اما برخی از شعبات در فضای باز رای گیری را انجام می دهند.
وی ادامه داد: به لحاظ اینکه محیط اخذ رای طوری است که می توانیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم و جریان هوا در این وجود داشت، به افزایش شعبه نیاز نداشتیم.
به گزارش ایرنا، معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان عصر امروز از سه شعبه اخذ رای در شهر زنجان از منطقه اسلام ابعاد و کوی قائم بازدید و در جریان اخذ رای از شهروندان زنجانی قرار گرفت.

دور دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز جمعه ۲۱ شهریور همزمان در ۹ استان برای ۱۱ حوزه انتخابیه شامل ۲۴ شهرستان در حال برگزاری است.  

در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه‌ انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شده است.

 در حوزه انتخابیه زنجان و طارم مهدی باقری و نبی‌الله محمدی با هم رقابت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =