امام جمعه بوشهر: توهین به ساحت پیامبر نشانه عجز و سقوط غرب است

بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: توهین به ساحت پیامبر اکرم (ص) نشانه ‏عجز و سقوط فرهنگی جهان غرب و مدعیان دروغین حقوق بشر و افشای ماهیت جنایتکاران جهان استکبار و عقب افتاده‌های سیاسی و فکری است.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیام آدینه خود به رسانه‌ها اعلام کرد: عمل قبیح توهین به پیامبر گرامی اسلام (ص) و اهانت به قرآن کریم توسط مزدوران جهان استکبار که دست‌شان به خون میلیون‌ها انسان بی گناه در طول تاریخ آغشته است و قلم‌شان همواره آلوده به جنایت و خیانت و انحراف و تحریف است از سوی همگان محکوم است.

وی بیان کرد: مردم مسلمان و آزاده جهان با هوشمندی توطئه‌های این  جنایت پیشگان را محکوم کرده و این عمل ضد انسانی مسلمانان را بر اعتقاد و التزام عملی به مبانی اسلام با وحدت و همدلی و با بیداری و مقاومت و برخورد قاطع با نفرین شدگان خداوند مصمم تر خواهد کرد.

صفایی بوشهری در بخش دیگری از صحبت‌های خود ادامه داد: امید است مسئولان آموزش و پرورش در دو عرصه آموزش و سلامت دانش آموزان و برنامه دقیق علمی و مراقبت‌های کافی بهداشتی بیش از این به عمل آورده و  آموزش مجازی را کامل تر و کارآمدتر کنند.

وی اظهارداشت: انتظار می‌رود خانواده‌ها نیز با نظارت و همکاری های لازم با کادر آموزشی از فرزندان خود مواظبت بهداشتی و مراقبت آموزشی لازم را داشته باشند.

صفایی بوشهری ادامه داد: نبود اشتغال و بیکاری یکی از مهمترین دغدغه‌های مردم استان بوشهر به ویژه جوانان است اما سهمیه مصوبه حداقل ۵۰ درصد اشتغال بومی مراعات نمی‌شود.

امام جمعه بوشهر گفت: به همین جهت مردم استان  دچار آسیب‌های جدی اقتصادی و اجتماعی شدند که از تمامی مسؤولان ذیربط به ویژه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می‌خواهم این موضوع را مراعات کنند چراکه این حداقل حقوق مردم استان بوشهر است.

صفایی بوشهری ادامه داد: همچنین گرانی‌های موجود و کاذب که ناشی از نبود برنامه‌ریزی صحیح، مدیریت کارآمد و نظارت بازدارنده است معیشت و زندگش اقتصادی مردم را تحت تاثیر بسیار داده است و اقشار کم درآمد را دچار آسیب های جدی کرده است. 

وی افزود: از تمامی مسؤولان اجرایی کشور که مسئولیت مستقیم این امور به دست دارند می‌خواهم در این امور تدابیر و مدیریت کارآمد داشته باشند و از قوه  قضائیه نیز درخواست دارم نظارت قاطع به این امور اعمال کنند.
صفایی بوشهری افزود: از مجلس شورای اسلامی نیز انتظار است در این موضوع با وضع قوانین مناسب و نظارت جامع اوضاع معیشتی را به سامان رسانند که این خواست به حق مردم، گله مردم و سخن مردم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =