۲۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۹
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 84035081
۰ نفر

برچسب‌ها

منشور زندگی در آینده جهان، قرآن کریم است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین منشور زندگی در آینده جهان را قران کریم دانست و گفت: آینده دنیا همان راهی است که رسول‌الله (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برای ما ترسیم کرده‌اند.

به گزارش دفتر امام جمعه قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز جمعه در تجمع مردم شهر قزوین که با محوریت اعتراض به توهین نشریه فرانسوی و هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام (ص) در مسجد امام حسن عسکری (ع) برگزار شد با اشاره به آیات قرآنی، اظهار داشت: هیچ نیرنگ و توطئه شومی جز به توطئه گران باز نمی‌گردد.

وی ادامه داد: کسانی که علیه دین خدا و ارزش‌های دینی، علیه انصاف و عدالت، حق و ایمان، قرآن، اشرف انبیای الهی و مخلوقات نقشه می‌کشند، جز این که خودشان آسیب ببینند اتفاق دیگری نخواهد افتاد و این یک اصل و قانون خدا است.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه امروز ما نیز در اعتراض به اقدامات غیراخلاقی اخیر و برای نشان دادن احساسات و عواطف خود به جایگاه پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) و قرآن کریم به خیل عظیم مسلمانان و آزادیخواهان می‌پیوندیم، تصریح کرد: حضور گسترده مردم پاکستان در اعتراض به این عمل غیرانسانی بسیار شگفت انگیز بود و این امر بیانگر آن بود که آنها خواستند علیه اسلام اقدام کرده و مسلمانان را تهدید کنند اما مسلمانان این تهدید و تحریف را تبدیل به فرصت کردند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین به جایگاه شخصیتی توهین کنندگان اشاره و افزود: این افراد تروریست و کودک کش بوده که در مقابل مظلوم کشی‌های مردم غزه، لبنان، سوریه، یمن و عراق جز کمک به تروریست‌ها هیچ اقدامی نکردند و فرانسه نیز حامی این ظالمان بود.

وی با بیان اینکه تروریست‌ها هنوز در دوران جاهلیت به سر می‌برند، یادآور شد: در دوران جاهلیت اگر مردم فرزندان خود را زنده به گور می‌کردند، اما امروز فرانسه با حمایت از تروریست‌ها و فروختن سلاح به عوامل تروریستی خود، هر مرتبه با بمباران‌های موشکی خود تعداد زیادی کودک بی‌گناه را زنده به گور می‌کند که به طور قطع آنها به مراتب جاهل‌تر از جاهلان پیش از اسلام هستند.

آیت‌الله عابدینی ادامه داد:ما نباید تعجب کنیم از این جنس موجودات و ظلم‌هایی که بر ملت‌ها روا می‌آورند چرا که در قرآن از این افراد خبر داده شده و قرآن کریم در این خصوص می فرماید "بدترین، خطرناکترین، خشن‌ترین دشمنان شما یهودی‌ها و مشرکانی هستند که هم پیاله یهودیان می‌باشند" و امروز فرانسوی‌ها یا همان صهیونیست‌ها هستند که به طور مستقیم فعالیت می‌کنند یا مشرکانی هستند که هم پیمان و همکار صهیونیست‌ها به شمار می‌روند.

وی با اشاره به علت دشمنی یهود و مشرکین هم پیمان یهودیان با مسلمانان، گفت: دلیل این توهین‌ها، عصبانیت آنها است چرا که می‌بینند خیل عظیم مسیحیان مومن، مسیحیانی که به انجیل تحریف نشده و مسیح اعتقاد دارند، بهترین دوستان مسلمانان خواهند شد و به مسلمانان خواهند گروید و آن عقیده‌ای که ما به امام زمان (عج) و اقتدای حضرت مسیح (ع) پشت سر امام زمان داریم به این معناست که همه پیروان مسیحیت به دنبال مسلمانان به حرکت در خواهند آمد و این آینده جهان و وعده قرآن است.

امام جمعه قزوین تاکید کرد: امیدواریم نفوذ اسلام را بر دل‌های اهل عالم هرروز بیش از گذشته ببینیم و پرچمداری امام مسلمین و رهبر معظم انقلاب برای مستضعفان و دلسوزی جهانی، ما را به آن نتیجه‌ای که خداوند وعده داده نزدیک‌تر کند.

امام جمعه قزوین افزود: آنان عصبانیت خود را به صورت اهانت اظهار کردند و این بغض و کینه‌ای است که از قلب‌هایشان بیرون زده و آن‌ چه در دلهایشان پنهان نگاه داشته‌اند بیش از اینهاست. 

آیت الله عابدینی با اشاره به مقاله توهین آمیز سال ۵۶ در خصوص امام خمینی (ره) در یکی از نشریات، اظهار داشت: این توهین در آن سال‌ها به همت انقلابیون تبدیل به یک قیام شد و قیام سال ۴۲ که کمی خاموش شده بود با این مقاله دوباره زنده شد و امام در ذهن مردم بیشتر شناخته شدند و محبوبیتشان نیز صد چندان شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: امروز هم بعد از انقلاب اسلامی مقاومت اسلامی در حال حرکت است و حرکت نابخردانه فرانسوی‌ها یک موج جدیدی از انسجام و همبستگی بین ملل مسلمان و پیروان ادیان آسمانی ایجاد کرده و این جز زیان و ضرر برای حیله گران چیزی نخواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =