انتخابات البرز در فضایی آرام پیش می رود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: انتخابات مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دراین استان همچنان در فضایی آرام پیش می رود.

عزیزاله شهبازی عصر جمعه با حضور در حوزه اخذ رای باشگاه میلاد کرج  و انداختن رای خود به صندوق ، افزود: : فرآیند رای گیری در تمام شعب استان بدون هیچ گونه مشکلی دنبال می شود همچنین پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی نیز به جد وجود دارد.
وی ادامه داد: حضور پرشور ملت آگاه، شریف و فرهیخته البرز موجبات ارتقا اقتدار و امنیت بیش از پیش کشور را فراهم کرده و ناامیدی دشمنان را در پی خواهد داشت.
استاندار البرز از مردم شریف استان خواست تا در زمان مقرر با حضور در شعب اخذ رای، رای خود را به صندوق بیاندازند.

شهبازی گفت: براساس قانون، مردم می توانند ظرف مدت ۱۰ ساعت از ۸ صبح تا ۱۸ پای صندوق های رای حاضر شوند.

استان البرز با ۲ حوزه انتخابیه و ۶ شهرستان ، جمعیتی حدود سه میلیون نفر دارد که ۱۱۵ نامزد در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به رقابت پرداختند. 

این استان دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله اول " مهدی عسگری" و " علی حدادی " به ترتیب به عنوان نمایندگان مردم از  حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد و  حوزه انتخابیه طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ به مجلس شورای اسلامی راه یافتند. 

در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس که دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است رقابت بین " فاطمه آجرلو" و " علیرضا عباسی" به دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کشانده شد. 

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج سه هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رای بودند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =