نفت و گاز گچساران به لیگ برتر هندبال برگشت

گچساران - ایرنا- رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت:با پیگیری های انجام شده تیم هندبال نفت و گاز این شهرستان به مسابقات هندبال لیگ برتر مردان کشور بازگشت.

شاهرخ داودی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از تامین بخشی از اعتبار مورد نیاز تیم هندبال نفت و گاز گچساران و جلب موافقت فدراسیون هندبال کشور این تیم در لیگ برتر هندبال ایران در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ شرکت می کند.

این در حالی است که قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر هندبال کشور روز دوازدهم شهریور بدون حضور باشگاه نفت و گاز گچساران برگزار شده بود. 

تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران که قهرمانی در مسابقات لیگ برتر هندبال ایران، مقام چهارم جام باشگاه های آسیا و رتبه هفتم جام قهرمانان باشگاه های جهان را در کارنامه خود دارد به دلیل کمبود بودجه از مسابقات لیگ برتر هندبال ایران جا مانده بود.

تیم های پرسپولیس بهبهان،ذوب آهن اصفهان ،زاگرس اسلام آباد غرب،ستارگان دشتستان،پاس ناجا قم، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون،کیمیا کاشت کردستان،صنعت مس کرمان،فولاد مبارکه سپاهان، زغال سنگ طبس،پرواز هوانیروز و فراز بام خائیز دهدشت در لیگ برتر هندبال مردان ایران در فصل جدید شرکت می کنند.

داودی تصریح کرد: رایزنی های لازم برای حضور تیم بانوان نفت و گاز گچساران نیز انجام شده و امید داریم با توجه به بودجه این تیم در لیگ یک حضور داشته باشد.

رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تاکید کرد: وضعیت اعتبارات تیم نفت و گاز گچساران برای خضور در لیگ دسته دوم فوتبال نیز مطلوب نیست و نیازمند حمایت مسئولان برای ادامه حیات ورزش قهرمانی این شهرستان هستیم.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران با ۱۸ تیم در لیگ های مختلف کشوری از قطب های اصلی ورزش کهگیلویه و بویراحمد در سال های گذشته تاکنون بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =