عرف: احتمال تمدید اخذ رای در خوزستان وجود دارد

تهران - ایرنا - رییس ستاد انتخابات کشور گفت: احتمال تمدید اخذ رای در استان خوزستان وجود دارد؛ اما در ۹ حوزه دیگر برنامه ای برای تمدید نداریم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «جمال عرف» روز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به درخواست استاندار خوزستان برای تمدید زمان رای گیری به دلیل گرمای هوای این استان، افزود: استاندار خواست تا به دلیل گرمای هوا، زمان رای گیری در خوزستان تمدید شود که برای این موضوع تصمیم‌گیری و احتمالا زمان اخذ رای تمدید می‌شود.

وی ادامه داد: ستاد انتخابات کشور فعلا هیچ برنامه‌ای برای تمدید زمان رای گیری در ۹ حوزه انتخابیه دیگر ندارد و پایان رای گیری همان ساعت ۱۸ خواهد بود.

معاون سیاسی وزارت کشور با بیان اینکه طبق ارزیابی های انجام شد ه از ۱۰ حوزه انتخابی روند انتخابات به خوبی درحال انجام است و مشکلی نداریم، اظهارکرد: مراجعه‌کنندگان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده سر صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و رای می‌دهند.

به گزارش ایرنا، دور دوم انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است و رای گیری تا ساعت ۱۸ ادامه دارد. متولدین قبل از ۲۱ شهریور ۱۳۸۱ می توانند با حضور در شعب، رای خود را در صندوق انداخته و به نامزد مدنظر خود رای دهند.

دورم دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۸ استان و ۱۰ حوزه انتخابیه یعنی در حوزه‌های انتخابیه لنجان و سمیرم استان اصفهان، حوزه انتخابی کرج، اشتهارد و فردیس استان البرز، حوزه انتخابی دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره استان ایلام، حوزه انتخابی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون استان خوزستان، حوزه انتخابی زنجان و طارم استان زنجان، حوزه‌های انتخابیه کرمانشاه، و  اسلام‌آباد غرب و دالاهو استان کرمانشاه، حوزه انتخابیه بیجار استان کردستان و حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان استان گلستان درحال برگزاری است.

یکی از دونامزد حوزه انتخابیه میانه سه روز پیش از انتخابات از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد. انتخابات این حوزه انتخابیه همراه با ۱۰ حوزه دیگر قرار بود امروز ۲۱ شهریور برگزار شود که بدلیل این رد صلاحیت، انتخابات آن به ۱۴۰۰ موکول شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =