اماکن آبی شهرداری تهران همچنان تعطیل است

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری از تعطیلی اماکن ورزشی آبی این نهاد خبرداد و گفت که هم اینک ۷۵ مجموعه چند منظوره فعال بوده و شهروندان می توانند ازامکانات آنها بهره‌مند شوند.

به گزارش ایرنا از اعلام روز جمعه سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی گفت: این فعالیت‌ها در راستای حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان و به منظور بازگرداندن نشاط و شادابی به کالبد پایتخت با رعایت جدی پروتکل های بهداشتی انجام می‌شود.

به گفته مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری، پس از مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی اماکن ورزشی در رشته‌های خاص و پرهیز از رشته های پربرخورد، ۷۵مجموعه سازمان در حال خدمات‌رسانی به شهروندان تهرانی هستند و از این رو از شهروندان دعوت می‌شودکه با خیالی آسوده در مجموعه های ورزشی شهرداری حضور یابند.  

سازمان ورزش شهرداری تهران از پنجم اسفند ماه سال گذشته، در راستای قطع زنجیره کرونا، نسبت به تعطیلی مجموعه های ورزشی تحت پوشش خود اقدام کرد و سپس با گذر از پیک نخست کرونا، آهنگ ورزش شهروندی را با رعایت تمامی پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا، از ۱۷ خرداد ماه سال جاری با شعار "ورزش از نو" در پایتخت نواخت.

با اوج گرفتن این پاندومی، تعطیلی مجموعه های ورزشی، بار دیگر در تاریخ ۱۹ تیرماه کلید خورد و سپس از دهم شهریور ماه فعالیت‌ها در رشته‌های کم برخورد در ۵۸ مجموعه ورزشی از سر گرفته‌شد و تعداد آن ها درشهریور ماه جاری، به ۷۵ مجموعه افزایش یافت.  

مجموعه های آبی همچنان تعطیل بوده و بازگشایی دوباره آن ها منوط به اجازه ستاد ملی کرونا خواهدبود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =