۷۵  بیمار جدید کرونا به تخت های بیمارستانی البرز انتقال یافتند

کرج - ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که ۷۵ بیمار جدید کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته به تخت های بیمارستانی این استان انتقال یافتند.

دکتر محمدفتحی روز جمعه گفت : در این مدت  ۵۳۵  بیمار با علائم اولیه کرونا  به مراکز درمانی و بهداشتی  استان مراجعه کردند که ۷۵ نفر آنان بستری شدند.

👈وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز۱۶ هزارو ۱۸۵ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۶ هزار و ۲۸نفر مورد قطعی مثبت کرونا تشخیص داده شده است.

👈دکتر فتحی با بیان اینکه در زمان حاضر  تعداد ۴۱۲ نفر شامل موارد  قطعی ، محتمل و مشکوک  در مراکز درمانی بستری هستند، گفت: از این تعداد  ۱۶۸ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ می باشند. 

👈وی با اشاره به اینکه تعداد  ۹۸ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰سال هستند، تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده ی بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۳۱  نفر رسید. 

👈وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۸ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به   ۱۰۰۳ نفر رسید .

 از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۷۵۷ نفر  از مراکز درمانی ترخیص شده اند که ۴۷ نفر آنان در ۲۴ ساعت گذشته به منازل خود باز گشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =