شهروندان کرج زمان رای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج از مردم همیشه در صحنه این شهرستان خواست تا زمان رای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

 غفور قاسم پور روز جمعه در بازدید از شعبه مسجد جامع رجایی شهر از حضور مردم قدردانی کرد و گفت: از نخستین ساعات صدور فرمان برگزاری مرحله دوم از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه شهرستان استان البرز فرایند اخذ رأی در شعب آغاز شده است.

وی ادامه داد:شهروندان رای خود را در موعدی مقرری که پیش بینی شده است در شعب اخذ رأی حاضر شوند.

  قاسم پور با اشاره به ضدعفونی تمام شعب اخذ رای که روز گذشته انجام شد، خاطرنشان کرد:  تمهیدات بهداشتی نیز برای رای دهندگان پیش بینی شده است و شهروندان فهیم بدون هیچ دغدغه ای در انتخابات شرکت کنند. 

مرحله دوم،انتخابات مجلس در ۹ استان و ۱۱ حوزه انتخابیه در کشور از ساعت هشت صبح امروز آغاز شده و تا ساعت ۱۸ پایان می یابد.

در شهرستان کرج و بخش آسارا ۷۰۴ صندوق، شهرستان فردیس ۱۵۶ صندوق اخذ رأی و در شهرستان اشتهارد  ۴۸ صندوق اخذ رأی، مهیای حضور مردم برای شرکت مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

۱۵ هزار نفر عوامل اجرایی اعم از نمایندگان فرماندار، بازرسان، هیأت محترم نظارت و نیروی انتظامی در مرحله دوم انتخابات مجلس روند برگزاری انتخابات را عهده دار هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =