اهدای ماسک خیرین البرز به رای دهندگان

کرج -ایرنا - مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرزاعلام کرد: خیرین مدرسه ساز این استان با حضور درشعبه های اخذ رای به رای دهنده گان ماسک اهدا کردند.

حسن مهرانی عصرجمعه به ایرنا گفت: خیرین مدرسه ساز البرز این اقدام فرهنگی را به منظور قدردانی ازخدمات شایسته و ایثارگرانه مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا عنوان کردند.

وی با اشاره به اینکه همه ما مدیون ایثار شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: امروز خیرین نیک اندیش البرزی به یاد شهدای مدافع سلامت با پیام "ما ماسک می زنیم و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کنیم در شعبه های اخذ رای کرج، اشتهارد و فردیس حاضر شدند.

وی تصریح کرد: انتخابات بارزترین مظهر مردم سالاری دینی و پشتوانه انقلاب اسلامی است که خیرین مدرسه ساز هم شرکت در این دوره از انتخابات را همانند گذشته یک تکلیف می دانند.

مهرانی یادآورشد: انتخاب ولایت مدار، صادق ، اخلاق مدار، مردم دار، دست پاک و دلسوز می تواند با پیگیری و تصویب قوانین دقیق حکومتی زمینه رفع بسیاری از مشکلات جامعه را فراهم آورد.

وی بیان داشت: برای یک نماینده مجلس، بصیرت دینی و سیاسی مهم ترین ویژگی است.

وی با بیان اینکه رای دادن صرفا سیاسی نیست، اضافه کرد: در نظام اسلامی هر اقدامی به تقویت و تحکیم نظام مربوط باشد، امر عبادی است.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز ادامه داد: ۵۰۰ خیرعضو فعال مجمع خیرین استان البرز هستند که بیشتر کلاس های درس استان البرز از دهه ۷۰ به بعد توسط آنان ساخته شده است.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموزدارد.

استان البرز با ۲ حوزه انتخابیه و ۶ شهرستان ، جمعیتی حدود سه میلیون نفر دارد که ۱۱۵ نامزد در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به رقابت پرداختند. 

این استان دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله اول " مهدی عسگری" و " علی حدادی " به ترتیب به عنوان نمایندگان مردم از  حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد و  حوزه انتخابیه طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ به مجلس شورای اسلامی راه یافتند. 

در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس که دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است رقابت بین " فاطمه آجرلو" و " علیرضا عباسی" به دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کشانده شد. 

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج سه هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رای بودند.  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  روز جمعه دوم اسفندماه سال ۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =